Powiedz, że zostaniesz

Corinne Michaels Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: WRÓĆ DO MNIE (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Say You'll Stay
Say You'll Stay
WRÓĆ DO MNIE (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Węgrzynek

Naprawdę fajnie napisany romans, łezka się w oku kręci.

dla mnie świetna :)

Bardzo wzruszająca książka która zostanie ze mną na długo. Potrafi zapaść w pamięć ta książka. Jest to piękna historia o drugich szansach oraz o miłości tak silnej , że przetrwała długie lata by na nowo wybuchnąć przy ponownym spotkaniu. Bardzo piękna książka , którą miło wspominam. Po przeczytaniu tej książki byłem bardzo wzruszony.
Polecam

Jest to moja pierwsza książka tej autorki. poza tym, że nie lubię tematyki farmerskiej, książka bardzo przyjemna

Bohaterowie: 7/10
Akcja:7/10
Sposob pisania autorki/a:7/10
Okładka:7/10
Kreatywność 7/10

Nie przypuszczałam że ta historia mi się spodoba.
Poznajemy Preston, której życie wali się na głowę, chociaż nie tak jakby to wynikało z opisu, ale zdecydowanie bardziej dramatycznie.
Preston zostaje sama z dwójką dzieci i bez grosza, więc musi wrócić do rodzinnego domu, bo nie ma za co żyć i gigantyczne długi do spłacenia.
Tam jak się okazuje do rodzinnego miasta wrócił...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka powinna być o połowę krótsza. Już i tak po 100 str. było wiadomo jak zakończy się ta historia, ale nadal trzeba było przebrnąć przez "kocham Cię, ale się nie śpieszmy". Flaki z olejem.
Już raz dałam się nabrać na "świetną książkę" Pani C.M. i tym razem myślałam, że być może będzie lepiej, ale po raz kolejny mnie zawiodła. Człowiek uczy się na błędach, ale powoli...

Trochę za bardzo idealny męski bohater. Idealna miłość

Lubię książki Corinne Michaels, chociaż z tą miałam na początku kłopot nie mogłam się wciągnąć w historię Presley i Zach'a. Gdzieś w połowie książki akcja zaczyn nabierać tempa i się nie zatrzymuje już do końca.

Historia rozpoczyna się od tragicznych wydarzeń które zostają zrzucone na Presley i zmuszają one ją do wrócenia wraz z dziećmi w rodzinne strony. W miasteczku...

Uwielbiam tego typu historie.Jestem pod wrażeniem opisanej historii.Jest ciekawa,emocjonująca i nieprzewidywalna.

Dyskusje

• 2019