Maciek, król powietrza

Kazimierz Czyżowski Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura młodzieżowa
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
literatura młodzieżowa
1958-01-01

Okładka książki Polska nowela fantastyczna. Niezwykły kryształ Aleksander Wat, Rafał Malczewski, Antoni Stanisław Marczyński, Ferdynand Goetel, Jerzy Bronisław Braun, Janusz Meissner, Stefan Grabiński, Leonard Życki, Stanisław Baliński, Roman Umiastowski, Mieczysław Smolarski, Jerzy Sosnkowski, Feliks Stefan Burdecki, Aleksander Junosza-Olszakowski, Kazimierz Czyżowski, Mieczysław Krzepkowski
6,5
Polska nowela ... Aleksander Wat, Raf...