Maciek, król powietrza

Kazimierz Czyżowski Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura młodzieżowa
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
literatura młodzieżowa
1958-01-01

Okładka książki Polska nowela fantastyczna. Niezwykły kryształ Stanisław Baliński, Jerzy Bronisław Braun, Feliks Stefan Burdecki, Kazimierz Czyżowski, Ferdynand Goetel, Stefan Grabiński, Aleksander Junosza-Olszakowski, Mieczysław Krzepkowski, Rafał Malczewski, Antoni Stanisław Marczyński, Janusz Meissner, Mieczysław Smolarski, Jerzy Sosnkowski, Roman Umiastowski, Aleksander Wat, Leonard Życki
6,5
Polska nowela ... Stanisław Baliński,...