Dywizjon "X"

Okładka książki Dywizjon "X"
Guy Gibson Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Dzieje 2 wojny światowej we wspomnieniach biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
1959-01-01
Tadeusz Evert

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ksiazka zawiera szereg opisanych technicznych ciekawostek z zakresu techniki wojskowej - choćby skaczące bomby.

Super ksiazka. Super sie czyta

Super ksiazka. Super sie czyta

Dodaj cytat z książki Dywizjon "X"