Śladami Emmy

Wendy Walker Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: Thriller psychologiczny kryminał, sensacja, thriller
Emma In The Night
kryminał, sensacja, thriller
Anna Krochmal, Robert Kędzierski
Thriller psychologiczny
Anna Krochmal Robert Kędzierski

Książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony

Na półkach: , , , ,

Ta historia to opowieść,wymyślona po to żeby odkryć tą prawdziwą historie... Kłamstwo, które budowane i rozwijane pozwoli ujawnić prawdę. Tego co stało się naprawdę nikt się nie spodziewał.

Pierwsza historia to ta o której wiemy, że nie jest do końca prawdą, ale jest prawdopodobna i to ona jest główną osią fabuły. Analizujemy ją razem z bohaterami bo kryje się w niej...

Książka przeczytana w ramach Lutowego wyzwania, polecona przez młodszą siostrę.
"Śladami Emmy" to również historia o siostrach: Emmie i Cass. Trzy lata temu obie zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Po trzech latach wraca tylko Cass. Co się stało się z Emmą?
Tą tajemnicę próbuje rozwikłać policyjna psycholog, która bazując na rozmowach, grymasach, gestach poznaje...

Była uważana za zaginioną. Do domu wróciła, po to, by odzyskać siostrę, by ją odnaleźć. Czy Cassandra słusznie uważa, że droga do poznania prawdy wiedzie przez jej rodzinny dom?

Emma i Cassandra nie wychowywały się w normalnej rodzinie.W ich domu prym wiodła matka, która cierpiała na osobowość narcystyczną.Potrafiła manipulować dziewczynami,według własnego widzi mi się. O...

Ciekawa. Inna. Tajemnicza. Ale z drugiej strony też nieco przewidywalna, chociaż nie we wszystkich aspektach. Na początku się trochę dłużyła i wydawała nudna, ale to bardziej książka na rozkminę :)

Na półkach: , , , ,

O dwóch siostrach co zaginęły,jedna z sióstr po trzech latach wraca do domu.
Opowiada o porwaniu,przetrzymywaniu gdzie więziono ją.
Thriller psychologiczny znakomity,świetny trzymał mnie w napięciu.
Bardzo mnie się podobał.

Dobra powieść. Lubię takie zakręcone historię,gdzie nic nie jest tym co się wydaje. Zakończenie świetne. Bardzo lubię styl pisania autorki. Polecam.

Śladami Emmy to kolejna pozycja na mojej półce, która czekała dość długo na swoją kolej. Przyznaję się szczerze, że nie potrafiłam się jakoś zachęcić do przeczytania tej książki. Zupełnie tak, jakbym podświadomie przeczuwała, jaki jest ten thriller.

Główną bohaterką jest oczywiście Cass Tanner. Dziewczyna, a właściwie już młoda kobieta, powróciła do rodzinnego domu, aby...

Dwie siostry zaginęły, młodsza wraca po latach, ale co się stało? Książka trzyma w napięciu do ostatniej kropki. Bardzo dobry thriller psychologiczny.

Książka nie jest łatwa. Długo się rozkręca ale warto poczekać, bo później ciężko się oderwać. Jest zaskakująca.

Dyskusje

• 2018