Okładka książki Zarządzanie projektami dla początkujących. Jak zmienić wyzwanie w proste zadanie. Wydanie II
Marcin Żmigrodzki Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2018-05-29
2018-05-29
zarządzanie projektami biznes zarządzanie zespołem projekt pmp

Z treścią książki zalecono nam zapoznać się jako główne przygotowanie do zaliczenia jednego z przedmiotów. Usiadłem do niej z entuzjazmem, ponieważ temat zajęć na prawdę był ciekawy. Jednak książka jest zbyt bogata w treść, a zbyt uboga w wartość. Mogłoby być mniej "pokazów" jak to projekty są lekarstwem na wszystkie problemy, a skupić się rzeczywistym tworzeniu projektu od...

Książka nie nadaje się na audiobooka (a jednak ktoś wpadł na ten kretyński pomysł) - trzeba sięgać do rysunków, tabel, wzorów. Dotarłem do połowy książki - ciągle nudna (wygląda, że nie jestem adresatem tej książki).

Polecam

Tradycyjne "pierdu pierdu", mało konkretów, zawarte informacje, które są ogólnie już znane.

Dziwnie się czyta książkę, której autora zna się osobiście, ale starając się być obiektywnym w mojej subiektywnej opinii...
Książka obowiązkowa dla ludzi zaczynających swoją przygodę z Zarządzaniem Projektami, choć nie tylko... sam chętnie ją przeczytałem mając za sobą już 5 lat doświadczenia. Przystępnie i ciekawie napisana, szybko się czyta, szczerze polecam.

• 2019
  • Biznes