Łotry Pacyfiku

Marpress
piraci awanturnicy korsarze
historia
piraci awanturnicy korsarze

Jeśli chodzi o piratów, to dopiero raczkuję w tym temacie. Dlatego zaciekawiona sięgnęłam po "Łotrów Pacyfiku". Książka podzielona jest na kilka rozdziałów, w każdym z nich opisane są perypetie innej postaci. Całość pisana jest właściwie niczym dokument niż powieść, ale to nie przeszkodziło mi wciągnąć się w każdą z przygód opisanych tu bohaterów. Naprawdę nie mogłam się...

• Marynistyka, wojny morskie, piraci, korsarstwo

Dodaj cytat z książki Łotry Pacyfiku