Ewa Bauerfeind-Burkot Wydawnictwo: Novae Res literatura młodzieżowa
Novae Res
przygody rodzeństwo przyjaźń porwanie inna planeta walka dobra ze złem
literatura młodzieżowa
przygody rodzeństwo przyjaźń porwanie inna planeta walka dobra ze złem

Odkąd tylko dowiedziałam się o premierze tej książki, z niecierpliwością wyczekiwałam chwili, w której to w końcu będę mogła zapoznać się z przedstawioną w niej fabułą. Już po przeczytaniu opisu, wiedziałam, że na długo nie będę w stanie zapomnieć o tamtejszej akcji i szczerze mówiąc, nie pomyliłam się zbytnio. Nawet teraz wspominam niektóre z tamtejszych wydarzeń i sądzę,...

• Mam ebooka2 - epub
  • Posiadam w formie ebook
  • Biblioteka!
  • 2019
  • Posiadam(ebook)
  • Mam! ✬
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Ognisty dylemat