Kup teraz - 4 oferty w cenie od 22.91 zł do 34.97 zł

Lęk

Arkadiusz Paśnik Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła biografia, autobiografia, pamiętnik
Edycja Świętego Pawła
lęk podróż bóg
biografia, autobiografia, pamiętnik
lęk podróż bóg

Dziś skończyłam kolejną książkę księdza Arkadiusza Paśnika. "Lęk" to dziennik z jego miesięcznej podróży do Ziemi Świętej. Dziennik bardzo szczery i intymny. To nie tylko wędrówka w sensie geograficznym i teologicznym ale przede wszystkim wędrówka w głąb ludzkiej duszy i psychiki. Miejsca, które autor nawiedza, nie tylko przybliżają nam postaci i wydarzenia z kart Starego i...

Parę miesięcy temu przeczytałam książkę "Dar", byłam pod dużym wrażeniem. Książka Lęk, początkowo wydała mi się trochę mroczna, jednak z każdą stroną odkrywałam coraz więcej życiowych prawd, a zarazem ciekawostek z Ziemi Świętej. Polecam!

• Wyzwanie 2018
  • 2020