Zapomniane miejsca Warmińsko-mazurskie. Część zachodnia

Warmia Mazury Przewodnik historia turystyka zapomniane miejsca
turystyka, mapy, atlasy
9788366022072
Warmia Mazury Przewodnik historia turystyka zapomniane miejsca

Województwo warmińsko-mazurskie bywa częstym celem urlopów i wakacyjnych wyjazdów. Zazwyczaj jednak turyści, którzy decydują się na przyjazd w ten usiany jeziorami region poprzestają na odwiedzeniu najbardziej znanych zabytków i to nie wiekowe mury, lecz brzegi Śniardw i innych akwenów działają na nich jak magnes. Położone w północno-wschodniej części Polski tereny mają...