Pseudonim TARZAN. Stań do apelu!

Andrzej Nowak-Arczewski Wydawnictwo: Bellona biografia, autobiografia, pamiętnik
Bellona
Tomasz Wójcik żołnierz AK
biografia, autobiografia, pamiętnik
Tomasz Wójcik żołnierz AK

Czytałem tę książkę z dużym zainteresowaniem, bo jestem z tamtych stron, znam tamtych ludzi i nazwiska i nawet te historie, o których pisze autor. Ale też uważam, że jest to dobrze napisana książka. Autor nie daje odczuć czytającemu, czy Tarzan jest postacią pozytywną czy nie. Bo taka była właśnie jego historia. Przejeżdżał umundurowany na swoim koniu w biały dzień przez...

O bohaterach, przede wszystkim z okresu drugiej wojny światowej napisano już praktycznie wszystko. To nie tylko żołnierze, czy ich dowódcy. To także zwykli ludzi, którzy, w obliczu tragedii zdobywali się na niebywały akt odwagi i stawali do-z góry przegranej walki.
Andrzej Nowak-Arczewski, to reporter, autor tak głośnych publikacji jak”My z pałacu”, czy”Zmiłuj się nad...

• II wojna światowa
  • Partyzantka
  • Historia
  • 000 Nie chcę czytać, ale zbieram
  • Najgorętsze premiery A.D. 2018
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Chcę kupić
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pseudonim TARZAN. Stań do apelu!