The Book of Lord Shang. a Classic of the Chinese School of Law

Okładka książki The Book of Lord Shang. a Classic of the Chinese School of Law
Shang Yang Wydawnictwo: The Lawbook Exchange powieść historyczna
9781616191870
Chiny literatura chińska
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Aforyzmy chińskie Konfucjusz (Kong Fuzi), Lao Tsy (Laozi), Lie-cy (Liezi), Mencjusz (Mengzi), Mocjusz (Mozi), Shang Yang, Sima Qian, Wang Chong, Yang Zhu (Yangzi)
Ocena 7,2
Aforyzmy chińskie Konfucjusz (Kong Fu...