Nieprzekraczalna granica

Okładka książki Nieprzekraczalna granica
Colleen Hoover Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Slammed (tom 2) Seria: Pułapka uczuć literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2018-02-18
2018-02-18

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Layken i Willa dzieli od siebie coraz mniej, a łączy coraz więcej. Oboje zostali rodzicami dla swoich braci, co jest trudne. Są młodzi, studiują, a typowy rówieśnik ma w głowie tylko studia albo pracę. Ma czas się jeszcze wyszaleć. Można by powiedzieć, że autorka będzie tu przynudzać, bo przecież nic nowego się nie dowiemy, a historia już dawno mogła się skończyć, ale na...

Kontynuacja historii o losach Will'a i Layken była całkiem przyjemną lekturą, ale niczym zaskakującym.

Druga część podobała mi się bardziej niż pierwsza, ale w dalszym ciągu jakoś specjalnie mnie nie porwała.

Książka dostarczyła mi w pewnym momencie sporo emocji, nawet uroniłam trochę łez. Aczkolwiek całość oceniam na mierną. Nie mogę znieść postaci Layken.

Mam...

Niestety nie udało się przebić pierwszego tomu. Choć była to przyjemna kontynuacja, nie czytało się ją z tak wielkimi emocjami jak "Slammed".

Styl autorki zachwyca mnie przy każdej napisanej przez nią książce. Uwielbiam!

Muszę przyznać, że Colleen Hoover nigdy mnie nie zawodzi swoimi książkami. Jestem zachwycona drugą częścią i podoba mi choć całe moje serce zostało przy pierwszej części.

Niestety jak dla mnie 2 tom nie utrzymuje poziomu pierwszego - mam wrażenie jakby został tworzony na siłę :/, ale mimo tego wciąż dobrze spędziłam czas, a łzy przez połowę książki nie chciały mnie opuszczać.

Ciut słabsza niż tom 1, ale tak to chyba zwykle bywa. Fajnie poznać dalsze losy i nadal nie mogę doczekać się przeczytania trzeciego tomu. Książka pochłonięta na raz. Twórczość C.Hoover czyta mi się błyskawicznie, płynie się przez książkę.

Kontynuacja "Pułapki uczuć". Przyjemnie się czytało, fajnie było poznać dalsze losy bohaterów.

Książka była przyjemna, dość typowa ,a zarazem nietypowa. Lubię kontynuację, dlatego owa powieść bardzo przypadła mi do gustu, tak jak masa humoru i sarkazmu, przy których nie mogłam powstrzymać śmiechu.

Nie spodziewałam się tego, że w tej części zobaczymy to wszystko ze strony Will'a. Znowu, jak w poprzedniej części dużo niespodzianek, rzeczy, których bym się nie spodziewała, że to wydarzy się głównym bohaterom. Cieszę się jednak, że mimo wszystko udało im się to przezwyciężyć i są razem.

5 931
    3 020