rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend – podsumowanie 2020 roku
Nie sądziłam, że ta książka ma taki wątek. Dziękuję za pomoc. Na pewno w najbliższym czasie ją przeczytam.
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (GRUDZIEŃ 2020)
ostatni stosik z 29.12  Dziennik łowcy przygód. eXtremalne Borneo Dziennik łowcy przygód. eXtremalne Borneo  Dziewczyna kata Dziewczyna kata  Kolej na Felix Kolej na...
Czytamy w Święta
Próbuje się zabrać za  Steve Jobs Steve Jobs Ale prawdopodobnie wypadnie na  Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2020)
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
Czytamy w weekend
"Za ścianą" to natomiast moja ulubiona powieść Waters :). Myślę, że Ci się spodoba :).
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (GRUDZIEŃ 2019)
Moje ostatnie cudeńka na pułce:  Położna z Auschwitz Położna z Auschwitz  Rodzina Rodzina  Anioł z Auschwitz Anioł z Auschwitz  Szeptacz
4 lata temu
Pokazuje 6 z 7