Kup teraz - 13 ofert w cenie od 9.78 zł do 31.47 zł

Piszczek. To, co naprawdę jest ważne

Jarosław Kaczmarek Wydawnictwo: Egmont Polska biografia, autobiografia, pamiętnik
Egmont Polska
#biografie #piłka #nożna #łukasz #piszczek
biografia, autobiografia, pamiętnik
#biografie #piłka #nożna #łukasz #piszczek

Świetna książka dla dzieci o przyjaźni i pasji do gry...

2064

Już okładka odstrasza od przeczytania tej "książki".Jest ona tak żenująca jak występ naszej reprezentacji na MŚ,w szczególności jak ostatnie 10 minut spotkania z Japonią. Jedyną całkiem dobrą rzeczą są zdjęcia na dobrej jakości papierze, na resztę spuszczam zasłonę milczenia.

• Sportowe
  • 2018