Ewa Martynkien Wydawnictwo: Edipresse literatura dziecięca
Edipresse
książka dla dzieci
literatura dziecięca
książka dla dzieci

„… Udało się! – zawołał z dumą. Pokonał dzisiaj dwie przeszkody. Nie zatrzymało go skaleczenie i przezwyciężył strach przed kolejną wspinaczką …”

To kolejna książka dla najmłodszych, która pojawi się na moim blogu. Publikacja dla najmłodszych powinna być kolorowa, zawierać morał i bohatera, który stanie się najlepszym przyjacielem twojego rezolutnego dziecka.

Książki i...

Dodaj cytat z książki Dzielny Lew Eryk - Rodzinka się powiększa