W płomieniach indyjskiego buntu - cz.1

Okładka książki W płomieniach indyjskiego buntu - cz.1
Juliusz Verne Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kolekcja Juliusz Verne powieść przygodowa
powieść przygodowa
Kolekcja Juliusz Verne
La maison a vapeur. Voyage a travers l'Inde septentrionale
Hachette Polska
2015-01-01
2015-01-01
9788328202665

więcej Więcej

1909

Na półkach: , , , ,

Rzadko mi się zdarza czytać książkę, którą mogę opisać tylko jako wstrętną. Nie wiem, co się stało Juliuszowi Verne'owi, twórcy tak znakomitych dzieł jak "20.000 mil podmorskiej żeglugi" czy "Tajemnicza wyspa", że postanowił napisać taką szmirę.

Ale może od początku. "W płomieniach indyjskiego buntu" wydano w 1880 roku. Całe dziesięć lat po pierwszych przygodach...

• 🎩 Przygodowe
  • Przeczytane i na półce