Jechać nie jechać?

Pablo Wydawnictwo: Globalna Wioska literatura podróżnicza
Jechać nie jechać? Pamiętniko- ranking. 39 krajów i kierunków
9788392064053
Globalna Wioska
podróże ranking pamiętnik wspomnienia blog podróżniczy
Jechać nie jechać? Pamiętniko- ranking. 39 krajów i kierunków
literatura podróżnicza
9788392064053
podróże ranking pamiętnik wspomnienia blog podróżniczy

Beznadziejna książka.Nie wiem dla kogo jest napisana.Opisy krajów zamieszczone w niej nie pomogą wybrać właściwego kierunku podróży.Właściwie nie ma ciekawych miejsc.Również opisy pracy autora jako weterynarza nie przypominają cudownych książek J.Herriota,wprost przeciwnie.Autor delektuje się swoim nijakim humorem.Kompletna strata czasu i pieniędzy.Nie polecam!!!

Ciekawe połączenie pamiętnika z subiektywnym rankingiem miejsc, w których był autor wraz z opisem ich atrakcji. Lekko napisana, bardzo dobrze się czyta i zawiera wiele naprawdę dobrych historii z życia autora. Warto przeczytać!

Rewelacja, człowiek który był już chyba "wszędzie" napisał świetną książkę z której możemy dowiedzeć się wiele o jego zabawnych perypetiach w podróży oraz przy wykonywaniu szlachetnego zawodu weterynarza - w PRL-u. A ponadto o tym co ciekawego jest w interesującym nas kraju czy miejscu. Stworzył użyteczny ranking w którym są takie punkty jak: bezpieczeństwo, krajobrazy,...

Potężny zbiór ciekawostek. Jest wszystko co najważniejsze - co zwiedzać, jak zachowywać się w danych krajach, czego unikać... do tego znakomity system punktowy. Widać, że wszystko jest dopieszczone, choć poczucie humoru nie wszystkim musi podejść pod gust. Ale sam pomysł na książkę - rewelacja!

Dobra książka na podróże- lekka, edukacyjna i zabawna. Czasem kontrowersyjna- no cóż, autor bywa jednostronny, wydaje mi się. Z wieloma rzeczami też mogę się zgodzić. Opisy atrakcji dopełniają ciekawe i śmieszne anegdoty. Polecam, jeśli masz ochotę dowiedzieć się, czy warto jechać i odpocząć.

• 2009 Nabytki
  • 2019
  • W biblioteczce

Dodaj cytat z książki Jechać nie jechać?