Trzy duchy Tesli, Tom 1: Sztokawska tajemnica

Richard MarazanoGuilhem Bec Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Trzy duchy Tesli (tom 1) komiksy
Les Trois Fantômes de Tesla, volume 1: Le mystère Chtokavien
Trzy duchy Tesli (tom 1)
komiksy
Maria Mosiewicz
kryminał tajemnica sci-fi fantastyka

Okładka książki Trzy duchy Tesli, Tom 2: Spisek Prawdziwych Ludzi Richard Marazano, Guilhem Bec
7,2
Trzy duchy Tes... Richard Marazano, G...
Okładka książki Syndrom Abla Xavier Dorison, Richard Marazano
5,5
Syndrom Abla Xavier Dorison, Ric...

Ciekawy komiks, ładna kreska, frapująca historia z Nikola Teslą w tle.

Mam wrażenie, że scenarzysta niepotrzebnie przeciągał zawiązanie akcji. Spotkanie z tytułowym "duchem" spokojnie mogłoby mieć miejsce kilkanaście stron wcześniej - i od razu byłoby ciekawiej. Tak czy inaczej, zapowiada się przyjemna przygodówka. Raczej dla młodszego czytelnika, ale to nie zmienia faktu, że będę śledzić. ;)

instagram.com/polishpopkulture

Całkiem przyjemna lektura. Pierwszy tom nieźle zawiązuje akcję, potrafi zaciekawić i wciągnąć. Na plus na pewno świetne rysunki, staranne, klimatyczne i naprawdę pasujące do świata przedstawionego. Komiks jest króciutki i po przeczytaniu pozostaje spory niedosyt. Nie pozostaje nic innego jak czekać na ciąg dalszy.

• Komiksy
  • Komiks