Kup teraz - 1 oferta w cenie od 11.70 zł do 11.70 zł

Marcybella, czyli uwagi monastyczne o psalmie 119 (część 2)

Małgorzata Borkowska OSB Wydawnictwo: Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC religia
Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Małgorzata Borkowska OSB Psalm 119
religia
Małgorzata Borkowska OSB Psalm 119

„Marcybella” jest naprawdę dobrą i pożyteczną lekturą. Posłużyć może nawet do rachunku sumienia, a już na pewno jako solidne do niego przygotowanie. Małgorzata Borkowska OSB uczy nas interpretacji Słowa Bożego. Nie interesują ją wszakże specjalistyczne kwestie – te zdaje się zostawiać biblistom. Skupia się raczej na tym, jak przyjąć Słowo Boże i żyć nim na co dzień. Jak...