Deacon

Okładka książki Deacon Kristen Ashley
Okładka książki Deacon
Kristen Ashley Wydawnictwo: Kristen Ashley Cykl: Unfinished Hero (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Unfinished Hero (tom 4)
Kristen Ashley
2014-10-01
2014-10-01

Wszyscy piękni.

Wszyscy piękni.

świetna historia - podoba mi się jak rozwijała, jak w końcu zostali parą itp
mały minus- "niestandardowy" seks w drugiej połowie książki, ale można pominąć, jeśli ktoś nie lubi, i nie ma to wpływu na całość

świetna historia - podoba mi się jak rozwijała, jak w końcu zostali parą itp

Nie wiem ta książka była zupełnie inna od książek które czytałam tej autorki. Była o wiele bardziej skupiona na relacji głównych bohaterów, nie był strzelania, nie było porwań... byli głownie oni... i wcale ta książka nie straciła w moich oczach mimo że spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Dodatkowo była bardziej pikantna od innych książek Kristen A. Naprawdę jestem miło zaskoczona.

• Tłum. nieof.
  • Cykl: Unfinished Hero (d)
  • Pozostałe
  • Romans współczesny/Erotyk