Tańcząca w ogniu cz.1

Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.1
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Żywioły (tom 2)
Habanero
2018-08-07
2018-08-07
romans erotyk

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,7
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Odważna, ale nieco lepsza niż pierwsza część.

Odważna, ale nieco lepsza niż pierwsza część.

Druga część powieści Magdy Mili choć podobna do pierwszej to czytało się bardzo fajnie, jedynie czego mi brakuje w tych historiach to uczucia i emocje głównych męskich bohaterów. Książki są świetne i naprawdę polecam.

Ogień bucha już od pierwszych stron.

Ewa zraziła się do poważnych związków, teraz wchodzi tylko w relacje pozbawione przyszłości, poznaje Piotra, dla którego życie to jedna wielka balanga. Czy dwoje ludzi z takim nastawieniem może stworzyć związek? Przeczytajcie sami.

Ogień bucha już od pierwszych stron.

Jazda bez trzymanki. Świetna. Ponownie mnóstwo emocji, bardzo zmysłowa.

Jazda bez trzymanki. Świetna. Ponownie mnóstwo emocji, bardzo zmysłowa.

Piotr, znany z „Tonącej w błękicie”, po tym jak przyjaciel Tomek wyłamuje się z ich wieloletniego układu i wchodzi w związek z Lilką, poznaje Ewę. Mają wiele wspólnego. Nie tylko lubią to samo ale też najlepiej wychodzi im to we dwójkę. Razem odnajdują się w świecie perwersji, dominacji i uległości. Orgie seksualne, wymiana partnerów… Czy na tej podstawie można stworzyć normalny związek?
Ewa, kobieta z przeszłością i Piotr, wieczny chłopiec, próbują tańcząc w ogniu własnych żądz.

Kobieta zrażona do zobowiązań i facet otwarcie deklarujący brak przywiązań. Ona ze skłonnościami maso, a on w stronę sado. Więc w końcu się spotykają. I na koniec łapie ich zobowiązanie. Jakoś tej autorce nie wychodzą końcówki...

Druga część fascynującej opowieści otwierającej drzwi odważnych zachowań osób powiązanych z firmą G.
Czytając pierwszą część "Tonąca w błękicie" poznałem kunszt autorki w budowaniu postaci i fantazji powstającej w jej głowie jednak druga wyzwala jeszcze głębsze pokłady erotycznych potrzeb na pograniczu nimfomanki.
Z niecierpliwością czekam na otwarcie pierwszej strony trzeciej części serii.

Z niecierpliwością czekam na otwarcie pierwszej strony...

Ja myślałam że pierwszy tom jest mocny, ale to co autorka daje tutaj to już jazda bez trzymanki.
Ewa, kobieta, której seks jest lekarstwem na wszystko. Ostro, bez zahamowań. Piotr, który po prostu to lubi. Ostro i bez zahamowań. Dwa różne światy, dwa różne charaktery spotykają się i... dzieje się. Oj, się dzieje! Zdecydowanie 18+, polecam.

Nie zaciekawiła mnie tak jak pierwsza część, ale jak na polską autorkę całkiem fajna. Opisy scen w trójkącie i w klimacie BDSM nie są żenujące tak jak w co niektórych książkach.

Książka 18+
Poznajemy w niej losy Piotrka i Ewy... co ich połączy? gorący romans? wyuzdany sex? a może coś więcej? Przeczytaj...❤

Książka 18+

Dodaj cytat z książki Tańcząca w ogniu cz.1