Tańcząca w ogniu cz.1

Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.1 Magda Mila
Okładka książki Tańcząca w ogniu cz.1
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Żywioły (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Żywioły (tom 2)
Habanero
2018-08-07
2018-08-07
romans erotyk

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...

Według mnie słabsza niż pierwsza część, momentami nie rozumiałam zwrotów akcji i ich sensu, chociaż pikantne sceny są dla mnie opisane na prawdę dobrze. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z tym gatunkiem, jednak sposób pisania autorki przypadł mi do gustu. Być może w przyszłości sięgnę po kolejne tomy, ale na tą chwilę nie jestem wystarczająco zachęcona kontynuowaniem serii.

Jakoś specjalnie mnie nie porwała ta książka. Bardzo podobna do pierwszego tomu. Ot wyróżnia ją to że jest trochę uległości i swingowania. Jednak w istocie dość ckliwe a główna bohaterka taka mało zdecydowana. Niby na faceta nie może patrzeć a jak spojrzy to majtki same jej spadają.

Ogień bucha już od pierwszych stron.

Ewa zraziła się do poważnych związków, teraz wchodzi tylko w relacje pozbawione przyszłości, poznaje Piotra, dla którego życie to jedna wielka balanga. Czy dwoje ludzi z takim nastawieniem może stworzyć związek? Przeczytajcie sami.

Ogień bucha już od pierwszych stron.

Piotr, znany z „Tonącej w błękicie”, po tym jak przyjaciel Tomek wyłamuje się z ich wieloletniego układu i wchodzi w związek z Lilką, poznaje Ewę. Mają wiele wspólnego. Nie tylko lubią to samo ale też najlepiej wychodzi im to we dwójkę. Razem odnajdują się w świecie perwersji, dominacji i uległości. Orgie seksualne, wymiana partnerów… Czy na tej podstawie można stworzyć normalny związek?
Ewa, kobieta z przeszłością i Piotr, wieczny chłopiec, próbują tańcząc w ogniu własnych żądz.

Druga część fascynującej opowieści otwierającej drzwi odważnych zachowań osób powiązanych z firmą G.
Czytając pierwszą część "Tonąca w błękicie" poznałem kunszt autorki w budowaniu postaci i fantazji powstającej w jej głowie jednak druga wyzwala jeszcze głębsze pokłady erotycznych potrzeb na pograniczu nimfomanki.
Z niecierpliwością czekam na otwarcie pierwszej strony trzeciej części serii.

Z niecierpliwością czekam na otwarcie pierwszej strony...

Ja myślałam że pierwszy tom jest mocny, ale to co autorka daje tutaj to już jazda bez trzymanki.
Ewa, kobieta, której seks jest lekarstwem na wszystko. Ostro, bez zahamowań. Piotr, który po prostu to lubi. Ostro i bez zahamowań. Dwa różne światy, dwa różne charaktery spotykają się i... dzieje się. Oj, się dzieje! Zdecydowanie 18+, polecam.

Kobieta zrażona do zobowiązań i facet otwarcie deklarujący brak przywiązań. Ona ze skłonnościami maso, a on w stronę sado. Więc w końcu się spotykają. I na koniec łapie ich zobowiązanie. Jakoś tej autorce nie wychodzą końcówki...

Jazda bez trzymanki. Świetna. Ponownie mnóstwo emocji, bardzo zmysłowa.

Jazda bez trzymanki. Świetna. Ponownie mnóstwo emocji, bardzo zmysłowa.

Druga część powieści Magdy Mili choć podobna do pierwszej to czytało się bardzo fajnie, jedynie czego mi brakuje w tych historiach to uczucia i emocje głównych męskich bohaterów. Książki są świetne i naprawdę polecam.

Odważna, ale nieco lepsza niż pierwsza część.

Odważna, ale nieco lepsza niż pierwsza część.

Dodaj cytat z książki Tańcząca w ogniu cz.1