Samoloty odrzutowe 1939-1945

Wiesław Bączkowski Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza CB historia
Agencja Wydawnicza CB
historia

„Poprawna”
„Samoloty odrzutowe...” to poprawna kompozycja przedstawiająca zarys modeli używanych w latach II Wojny Światowej. Przedstawione są samoloty Niemiec, Japonii, Włoch, USA i Wielkiej Brytanii. Opisy różne. O ile III Rzesza została potraktowana nieco skromnie, o tyle nad Wielką Brytanią ktoś się napracował. Ogólnie brakuje większego uszczegółowienie. Opisowi...

• Lotnictwo
więcej mniej