Lato Toli

dla dzieci lato Tola
literatura dziecięca
Tola
dla dzieci lato Tola

Szczerze polecam, bo to bardzo dobra literatura dziecięca. Nie jest infantylna, traktuje o ważnych sprawach jednak robi to lekko i przystępnie. Bohaterką jest dziewczynka, ale ja czytałam tę książkę mojemu przedszkolakowi i był nią zachwycony. Nie miał problemu, aby zidentyfikować się z bohaterką, bo przygody, które ona przeżywa, są bardzo uniwersalne i nie ma znaczenia, że...

Cztery opowiastki z życia Toli, które toczą się latem. Jest dużo lepiej niż w tomie poprzednim. aż chce się iść do lasu i jeść maliny!

Będąc mamą, która nie dość, że sama czyta, to jeszcze zapoznaje swoje dzieci z książkami od najmłodszych lat, nieustannie sięga po nowe lektury. Tym razem z biblioteki wypożyczyliśmy "Lato Toli".

Mali czytelnicy mają okazję przeżyć cztery przygody wraz z Tolą - pierwszą letnią burzę, wyjazd nad morze, poszukiwania leśnych skarbów oraz nocowanie u cioci i wujka.

Dzieci...

Znamy tylki tą jedną część. Książka ok. Treść bez fajerwerków. Bardzo podobały nam się ilusteacje

Kontynuacja "Wiosny Toli". Tak samo jak poprzedniczka, pięknie ilustrowana książka z czterema ciepłymi opowiadaniami z codzienności Toli. Z niecierliwością czekamy na następną część.

Pamiętacie Tolę? Ta urocza czterolatka nareszcie doczekała się lata :-) Ten pełen beztroski i lenistwa czas Tola spędza w bardzo atrakcyjny sposób. Między innymi razem z rodzicami wyjeżdża na wakacje nad morze. Tam poznaje nowego przyjaciela, zbiera muszelki na plaży i grzeje się w promieniach słońca. Nie jest to jednak jedyna jej przyjemność. Latem można przecież...

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca