Kup teraz - 13 ofert w cenie od 11.10 zł do 35.47 zł

Odważ się kochać

Patronat LC
Justyna BednarekJagna Kaczanowska Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Ogród Zuzanny (tom 2) literatura obyczajowa, romans
W.A.B.
literatura polska miłość odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa rozstanie samotność tajemnica tęsknota
Ogród Zuzanny (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Oficjalne recenzje i

Można być szczęśliwym!

Link do recenzji

Norma banału na stronę została tu przekroczona. I to wielokrotnie. Urok pierwszej części gdzieś uleciał, została zaś banalna historia, pełna wszechobecnej miłości i słodyczy. Cukrzycy można dostać! Co tym bardziej martwi, bo Autorki mają bardzo dobre pióro, potencjał jest, ale całkowicie zmarnowany.

Na plus mogę zaliczyć wprowadzenie wątku kryminalnego, budowanie w tej...

Drugi tom tak samo dobry jak pierwszy. Naprawdę przyjemna obyczajówka.

Spokojna obyczajówka pokazująca życie. Może zbyt ładnie wszystko się rozwiązuje, ale przynajmniej pozytywnie nastraja 😁

Miałam obawy, sięgając po drugi tom, czy autorkom uda się zachować atmosferę, która tak urzekła mnie w poprzedniej części. Udało się. A nawet było jeszcze ciekawiej. I świnia urosła. I marzenia bohaterów. I problemy. I morderstwo też było. I nowe postaci się pojawiły. Jednym słowem – dzieje się. Powrót starych znajomych, taki miód na serce. A może na uszy, ponieważ słuchało...

Czytając ją miałam wrażenie, że ta książka pachnie kwiatami, ciastem i konfiturami. Dla mnie mocne 9

Sympatyczna i miła. Można się w niej zanurzyć bez obaw, że będzie nami szarpał jakikolwiek niepokój. Może nie ma zawrotnych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych tajemnic, przerysowanych złych bochaterów - są bochaterowie zwyczajni, ludzcy, zdecydowanie bardziej dobrzy niż źli. To taki typ książki - bajkowy, kolorowy, niosący uśmiech i spokój. Jeśli ktoś to lubi bądź tego...

Nudniejsza niż pierwsza część

Równie bajkowe i ciepłe koleje losów Zuzanny i jej znajomych jak w pierwszym tomie, choć z kryminalną nutą.

2055

Na półkach: , , , ,

„Ogród Zuzanny” to piękna, poruszająca, ale też zabawna seria. Gwarantuje świetną rozrywkę, relaks, ale i morze emocji. To słodko-gorzka opowieść z mnóstwem oryginalnych bohaterów. Myślę, że „Ogród Zuzanny” na długo pozostanie w mojej pamięci i sercu.
korcimnieczytanie.blogspot.com/2020/08/justyna-bednarek-jagna-kaczanowska.html

Spodziewałam się dużo więcej po tym cyklu. Zawiodłam się. Po trzecią część nie sięgnę.

• 2018
  • 2019
  • Audiobook
  • 2020
  • 2020
  • Przeczytane w 2019
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Odważ się kochać