Amelia

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura obyczajowa, romans
2017-05-15

To druga część ...Wspaniała nie nudna i łzy wzruszenia poleciały . Pierwszą polecam jedynie aby przepisy sobie wybrać :) gdyż w drugiej części jest pierwsza część)
:) Polecam

Szybko czytająca się książka,ale niestety nie zachwyciła mnie historia Amelii,wręcz trochę nudna .

Kategoria: infantylna bajka dla dorosłych. Niestety autorka sama się przestraszyła i na koniec postanowiła sięgnac po dramat. Wykonanie: ktoś nie odrobił tutaj lekcji i brakuje podstawowej wiedzy w poruszanej tematyce. Ale to bajka wiec moze realizm nie jest wskazany? Tylko w jakim celu wysłano bohatera do Afganistanu? Styl: bajkowo-marzycielski i jest to jedyna zaleta...

,,Amelia" to powieść nie bez wad, jednak dająca nadzieję, że wszystko może się zmienić, nasze marzenia mogą się spełnić, niewielkim nakładem pracy, jeśli tylko zechcemy zmienić coś w tym kierunku. Niemal wszyscy bohaterowie z czymś się zmagają. Myślę, że tych nieszczęść było nieco za dużo, choć wiadomo jakie jest życie. Każdy z nas może mieć jakieś tajemnice przeszłości.

Kolejne spotkanie z autorką udane. Słodka opowieść. Polecam

Piękna,magiczna historia dziewczyny, która straciła pamięć od uderzenia w głowę. Pomimo tego że jest sama wśród obcych mieszczan Zabajki, radosna aura jej nie odpuszcza. Poznaje kilka bratnich dusz i wypełnia swoją misje. Jest drimerką. Chce spełnić marzenia przyjaciół oraz ludzi którzy nie darzyli jej sympatią. Jednak Amelia jest tak dobrą, radosną osobą, że wszystko się...

Książka ciekawa, wielowątkowa, choć nieco zbyt wiele się dzieje, jak na mój gust. Słodka jak czekolada, w sam raz na takie niespokojne dni jak teraz.

Bardzo ciekawe wątki i fabuła. Odejmuję gwiazdki za powtórzenie treści z pierwszej części książki "Kawiarenka pod Różą", która się ciągnie przez pierwszych 9 rozdziałów.

Przyjemna, szybko się czytało, ale "zbyt lekka", trochę infantylna

Bardzo ciekawa książka, szybko mi się ją czytało. Oczywiście te smutne momenty bardzo mi się nie podobały, ale bez tego książka nie byłaby taka wciągająca.

1 163
  • Chcę w prezencie