Kup teraz - 14 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.80 zł

Ewa Ratajczyk, Joanna Nałęcz
Danielle Steel tajemnica wyzwanie

Powiesc 114
The Cast

Wszystko w powieściach D.Stell idzie schematem, za każdym razem niestety tym samym. Do przeczytania w jedno popołudnie.

Kait prowadzi rubrykę w gazecie, gdzie odpowiada i doradza czytelnikom w różnych dziedzinach życia. Sama jest matką trojga dorosłych dzieci, jest po dwóch rozwodach. Pewnego wieczoru poznaje producenta filmowego dla którego pisze scenariusz serialu telewizyjnego. Kiedy jej scenariusz zostaje wdrożony do produkcji Kait wciągają sidła filmu i ludzie tej branży.
Jak już...

Swego czasu bardzo dużo czytałam Danielle Steel. Wręcz się zaczytywałam jej powieściami. Widząc nową jej powieść od razu po nią sięgnęłam. Niestety już po kilku stronach przeżyłam ogromne rozczarowanie. Książka okazała się nie tym czego oczekiwałam od tak słynnej autorki...Powieść napisała jak dla mnie po najmniejszej linii oporu, żadnej akcji, która by powodowała...

• Danielle Steel
  • 2020