Perkunowe wyroki

Joanna Żamejć Wydawnictwo: Pracownia Wydawnicza ElSet literatura piękna
Pracownia Wydawnicza ElSet
literatura piękna
2018-04-26

Znowu byłem w tych czasach.I było fajnie,lasy były.I Awinion.
I dużo.

Wciąż czyta się jak stare baśnie z dzieciństwa, sagi o bohaterach i złych duchach. Zadziwiająco plastyczna narracja.

Drugi tom wspaniałej trylogii. Nadal wciąga i nie można oderwać się od śledzenia losów bohaterów. Już nie mogę się doczekać tomu III.Interesująca lektura dla każdego. Polecam, polecam, polecam!!

Ogromnie wciagajaca powiesc. Röwnie wspaniala jak Tom 1. Z niecierpliwoscia czakam na wydanie trzecie.

1992

Często bywa tak, że kiedy wracamy do książek, którymi zachwycaliśmy się jeszcze kilka lat temu jesteśmy nimi rozczarowani. Ja mam na swoim koncie wiele takich pozycji i dlatego bardzo nie lubię powrotów, ponownego czytania. Czasami jednak trzeba. To bardzo dobrze pozwala zweryfikować wartość przesłania niesionego przez książkę, stylu pisarza, ale też osobistych postępów i...

Dyskusje

• Domowa biblioteczka
  • 2020
  • 2018
  • 2019

Dodaj cytat z książki Perkunowe wyroki