NARUTO Massiv 18

Masashi Kishimoto Wydawnictwo: Carlsen manga Cykl: NARUTO Massiv (tom 18) komiksy
Data 1. wydania:
Miyuki Tsuji
manga naruto niemcy japonia

Okładka książki Boruto #9 Masashi Kishimoto, Ukyo Kodachi, Mikio Ikemoto
10,0
Boruto #9 Masashi Kishimoto, ...
Okładka książki Boruto #8 Masashi Kishimoto, Ukyo Kodachi, Mikio Ikemoto
8,0
Boruto #8 Masashi Kishimoto, ...
Okładka książki Boruto #7 Masashi Kishimoto, Ukyo Kodachi, Mikio Ikemoto
8,3
Boruto #7 Masashi Kishimoto, ...
Okładka książki Naruto: Prawdziwa historia Itachiego - 1 - Księga blasku. Masashi Kishimoto, Takashi Yano
8,2
Naruto: Prawdz... Masashi Kishimoto, ...

Naruto MASSIV 18 to kolejny udany tom. Na wydarzenia, jakie miały miejsce w opisanych w niej rozdziałach, czekałem już od bardzo dawna. Nie raz miałem łezkę w oku. Można łatwo się domyśleć dlaczego, gdy spojrzy się na samą jej okładkę. Ten oto tom przedstawia nam wydarzenia, które już wcześniej znamy, ale z zupełnie innej perspektywy. Gorąco polecam.

Dodaj cytat z książki NARUTO Massiv 18