rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Złoto nazistów. Sensacyjna tajemnica największej kradzieży w dziejach i największej próby zatuszowania prawdy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
@Aguirre czytam książkę z wydawnictwa Replika w tłumaczeniu Tadeusza Jana Dehnela. Jest dobrze choć książka obyczajowo - romansowa to nie jest coś o czym marzyłam. Poza tym wolę jak o bohaterach mówią dialogi a nie narrator, który opisuje co się dzieje między postaciami... No, ale takie czasy. Mam nadzieję, że jak wejdę już w ten świat będzie dużo łatwiej 😉
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
Czytamy w weekend
Kończę właśnie trzecią część pt:  Siostra cienia Siostra cienia z serii "Siedem sióstr" Lucindy Riley.
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...