eRomance

Tom Law Wydawnictwo: Edgard Seria: Angielski z Ćwiczeniami [Edgard] literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Edgard
literatura obyczajowa, romans
angielski
Angielski z Ćwiczeniami [Edgard]

Coś dla tych, którzy chcą czytać po angielsku, ale normalne książki są dla nich za trudne. Ta pozycja została napisana z myślą o osobach na poziomie A2-B1. Jest to romans i dosyć banalny. Opowiada o rozwódce, która szuka drugiej połówki na portalu randkowym. Historia nawet mnie wciągnęła, ale zakończenie pozostawiło sporo do życzenia.
Słownictwo w tej książce jest bardzo...

Na półkach: , , , , ,

Kolejna książka do ćwiczenia/nauki języka angielskiego od Wydawnictwa Edgard przeczytana. 😍 Tym razem wybrałam romans. 💞
Jeśli chodzi o budowę książki, to jest taka sama jak poprzednia. Najważniejsze wyrazy i zwroty są pogrubione i przetłumaczone na marginesach. Rozdział kończy się ćwiczeniami. Na końcu mamy klucz do ćwiczeń i słowniczek. 😊 Bardzo praktycznie. 👌🏻
Jeśli...

• Książki autorów zagranicznych
  • Posiadam - Książka papierowa
  • Po angielsku
  • Obcojęzyczne

Dodaj cytat z książki eRomance