Pradawne zwierzęta i ciekawostki z ich życia

Maja Säfström Wydawnictwo: Czarna Owca literatura dziecięca
Animals of A Bygone Era
literatura dziecięca
Anna Jędrzejczyk
dla dzieci zwierzęta ciekawostki pradzieje

Tak jak "Niesamowite zwierzęta...", książka jest przepięknie wydana i opracowana graficznie! Bardzo przyjemnie czyta się coś tak pięknie wydanego, jak książki pani Safstrom.
Tym razem autorka zabiera nas w podróż historyczną po świecie fauny pradawnej. Ogromny plus za umiejscowienie na osi czasu oraz miejsca występowania każdego ze zwierząt - świetna robota...

1908

Interesująca, choć lekko nieczytelna i szkoda, że czarnobiała. Zaszkodził jej chyba też sposób wydania - ciężko ogląda się ilustracje, które giną w zagięciu książki. Same informacje natomiast bardzo interesujące, a "wypowiedzi" pradawnych zwierząt - urocze. :)

Jeszcze coś o zwierzętach ;)

Tym razem - o tych, których od wieków już wśród nas nie ma, zniknęły bowiem w drodze ewolucji z mapy współczesnej fauny. Książka ta to bez wątpienia bardzo fajne dopełnienie poprzedniej pozycji autorki - "Niesamowitych zwierząt i ciekawostek z ich życia" ;)

Jakież to ciekawostki dostajemy tym razem? Cóż - przede wszystkim sporo wiedzy o...

• Zwierzęta
  • 2018
  • Dla dzieci
  • Literatura Dziecięca
  • » Z biblioteki «
  • Przeczytane w 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pradawne zwierzęta i ciekawostki z ich życia