Pucked up

Okładka książki Pucked up Helena Hunting
Okładka książki Pucked up
Helena Hunting Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Pucked (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Pucked (tom 2)
Pucked Up
Szósty Zmysł
2019-04-17
2019-04-17
2015-10-19
Magdalena Siewczyńska-Konieczny

To już druga część erotyku opowiadającego o podbojach miłosnych hokeistów. Tym razem głównym bohaterem jest Miller znany jako Buck czy też Playboy. Tego osobnika najmniej lubiłam z poprzedniej części. W tej części jawi nam się jego przemiana pod wpływem miłości do Sunny. Ten związek od samego początku był skazany na porażkę. Po drodze pojawiły się wzloty i upadki, które czasami wywołują uśmiech a czasami wypieki na twarzy. Zdecydowanie rozgrzewająca książka. POLECAM

Oo całkiem fajna. 7/10
Uwielbiam ta serię za jej humor. A Buck jest "the Best" :))
Zakochałam się w Millerze ;P
Polecam gorąco.

Oo całkiem fajna. 7/10
Uwielbiam ta serię za jej humor. A Buck jest "the Best" :))
Zakochałam się w Millerze ;P
Polecam gorąco.

W poprzednim tomie mogliśmy poznać Bucka jako przyrodniego brata głównej bohaterki, który podrywa każdą nowo poznaną kobietę. Pod koniec książki zaczął kręcić z siostrą Alexa i to mogło mu przysporzyć wiele problemów. Jednak Buck ma wobec Sunny inne plany niż wszystkim się wydaje. Tylko jak zmienić swoje dawne nawyki? Jak opinia publiczna będzie patrzeć na całą tą sytuację? Czy Buck jest w stanie zerwać ze swoją przeszłością?

Nie ukrywam, trochę bałam się tego tomu. Pierwszy przy swojej premierze zbierał dużo pozytywnych opinii, a o kolejnych już dużo nie słyszałam. Dodatkowo całkiem niedawno czytałam Pucked i jakoś, moim zdaniem, on nie za dobrze się zestarzał i coś, co wcześniej mogło śmieszyć, teraz raczej odstrasza niż zachęca. Jednak ta książka miło mnie zaskoczyła. Choć bohater zapowiadał się bardziej zaangażowany w sprawy łóżkowo, to przy miłości zachowywał się niezwykle czule i dojrzale.

Historia Bucka i Sunny jest dość podobna do relacji Vi i Alexa i to chyba najbardziej rzucało się w oczy. Mają podobne relacje i podobne problemy, tylko przez swoje odmienne charaktery akcja toczy się troszkę inaczej. Z drugiej strony ta część podobała mi się bardziej ze względu na to, że nie ma tutaj tak dużo scen łóżkowych i bobra!

No i jeśli chodzi o bohaterów to są naprawdę interesujący. Buck przez wydarzenia z przeszłości i poprawie swojego wyglądu zaczął to wykorzystywać do własnych celów. Nie chodzi mu o rozgłos i nie uderza mu woda sodowa do głowy po staniu się sławnym. Nie lubi się chwalić i robi wszystko w zgodzie z własnym sumieniem. Za to Sunny to młoda dziewczyna, która od zawsze żyła w cieniu brata i słucha swoich bliskich we wszystkim. Trudno jej stać się samodzielną i słuchać swojego serca. Dopiero odkrywa, co to znaczy być dorosłą i jakie to potrafi być ciężkie. Jednak nie daje sobie wejść na głowę i stara się być dla każdego miła i pomocna.

Książkę czytało mi się naprawdę przyjemnie. Spędziłam z nią kilka przyjemnych godzin. Odczuwałam mniejszych cringe przy tym tomie, w poprzedniej bóbr zaszalał i nie było to do końca przyjemne doświadczenie. Dalej jest w niej dużo dwuznacznych tekstów, ale nie są aż tak tragiczne.

Podsumowując, ten tom podobał mi się o wiele bardziej od poprzedniego. Zostało w niej poruszonych kilka ciekawych wątków odnośnie chorób i braku szansy i nie powiem, miałam momentami łzy w oczach jak o tym czytałam. Poruszyła mnie i pomysł został wykorzystany lepiej niż w poprzedniej części. Przyjemnie mi się poznawało losy bohaterów i jestem dość pozytywnie nastawiona do przeczytania kolejnego tomu.

Po tym jak Buck został przedstawiony przez Vi w pierwszej części, trochę się obawiałam co tu się będzie działo. Ale jest dobrze i zabawnie. Buck ma swoje problemy ale na pewno nie jest głupi. Po raz pierwszy walczy o swoje uczucia. Uczy się jak być w związku.

Co można powiedzieć o tej książce-napewno to ,że jest świetna zresztą jak wszystkie z  serii Pucked.
Cała intryga jest romantyczna i wciągająca  z niesamowitym satkasycznym poczuciem humoru mało tego jest o boskim hokeiście i seksownej łyżwiarce. Czyli o sportowcach więc to co uwielbiam.

Zaczęłam czytać właśnie 31.05 a skończyłam 01.06.
Koniecznie przeczytaj...

Zaczęłam czytać właśnie 31.05 a skończyłam 01.06.
Koniecznie przeczytaj...

Dziwnie ustawione wartości: jak pająk ugryzie w części intymne, to lament na pół książki, a jak koleś dostanie w nos - nie ma sprawy. Jakieś szczeniackie orgietki. Nastoletnie przepychanki - a to dorośli ludzie. Kiepskie to.

Podobała mi się bardziej niż 1 część

Podobała mi się bardziej niż 1 część

Kolejna odsłona hokej-love. Tym razem chęć odegrania się na koledze z drużyny kończy się trochę inaczej od pierwotnego zamiaru. Polecam.

Trochę mniej porywające niż pierwsza część, ale w dalszym ciągu genialne.

Trochę mniej porywające niż pierwsza część, ale w dalszym ciągu genialne.

• Ebooki

Helena Hunting Pucked up Zobacz więcej