Kup teraz - 12 ofert w cenie od 21.50 zł do 27.91 zł

Twój Simon

Becky Albertalli Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Creekwood (tom 1) literatura młodzieżowa
Simon vs. the Homo Sapiens Agenda
2018-06-11
Donata Olejnik
coming out oreo miłość nastolatkowie high school humor LGBT
Inne

może być, ale trochę można się nudzić to czytając

Simon oraz inni homo sapiens to urocza bardzo lekka książka. Można nazwać ją typową mlodzieżówką, która porusza temat orientacji seksualnej. Becky Albertalli podeszła do tematu w bardzo lekki sposób. Książka bardzo dobra, czytając czujemy emocje bohaterów.
Książkę mogę z czystym sumieniem polecić.

To było kompletnie urzekające. <3

Nie potrafię znaleźć odpowiednich słów, które w pełni wyjaśniłyby jak się właśnie czuje! Nie mogę przestać sie uśmiechać, sama się czuje jak zakochana. To było naprawdę, naprawde wspaniałe!

Wciągająca, lecz nieco zbyt młodzieżowa i infantylna. Skojarzyło mi się z romansidłami w stylu Harlequina i za to obniżam ocenę.

Zakochuję się w każdej historii, w której potrafię odnaleźć cząstkę siebie. Tak było i w tym przypadku, gdy poznawałam miłość Simona do muzyki, rozbawiania ludzi i szkolnego teatru. Utożsamiałam się z nim dość mocno i aż zatęskniłam za występami... Znałam tą historię już wcześniej, a i tak mnie zaskakiwała, wzruszała, bawiła i nieziemsko wciągała. Powiedziałabym, że ta...

Moja przygoda z książkami zaczęła się od tej powieści. Fantastyczna i wciągająca historia Simona godna jest poleceniu każdemu. Daje do myślenia i przyczynia się do myśli, że miłość to miłość.

Wspaniała książką. To moje pierwsze spotkanie z lekturą, gdzie bohater jest gejem. Na bazie tej książki znalazłam "W mojej krwi" Marka Szydlaka z naszego polskiego podwórka i obie te książki zawierają w sobie emocje i niepowtarzalną aurę strachu napędzanego chęcią życia i miłości. Jestem zauroczona Simonem :)

W jakis magiczny sposob ta ksiazka przypomniala mi o moim wlasnym ‘Coming Oucie’ kata temu, bo zbiegiem okolicznosci zdarzylo sie to w dosc podobny sposob. Uwielbiam takie ksiazki wlasnie za to, ze pozwalaja mlodym gejom, lesbijkom czy osobom bi wejsc w ten swiat, gdzie ktos bardzo podobny do nich zaczyna odkrywac swoja orientacje seksualna i przedstawia swoja, dosc czesto,...

Książka jest bardzo dobra. Oczekiwałam, że zacznie się wraz z zaczęciem pisania emaili do Blue przez głównego bohatera. Na początku zaskoczyłam się, że tak nie jest ale uważam, że jest to nawet lepiej. Książka jak najbardziej warta polecenia i przeczytania.

2 798
    2 137