In Flight

Okładka książki In Flight R.K. Lilley
Okładka książki In Flight
R.K. Lilley Wydawnictwo: R.K. Lilley Cykl: W przestworzach (tom 1) literatura obyczajowa, romans
W przestworzach (tom 1)
R.K. Lilley
2012-01-08
2012-01-08
9780615741932

Jestem bardzo mile zaskoczona ksiazka 'Podniebny lot'. Srednio pochlebne recenzje sprawily, ze staralam sie trzymac rece z daleka od tej serii.
W koncu sie przemoglam.
Mimo, ze sam poczatek historii nie wrozy nic dobrego, calosc nabiera jakosci wraz z rozwojem akcji.
Polubilam glownych bohaterow, Biance i Jamesa, ich skomplikowane losy i sposob bycia.
Uwazam, ze fani gatunku powinni zwrocic uwage na 'Podniebny lot'.

W koncu sie przemoglam.
Uwazam, ze fani...

Niestety powieść bardzo stylizowana na Greya i Crossa ... A dokładniej taka trochę gorsza podrobiona wersja tych powieści

Miałam wrażenie, że gdyby nie 50 twarzy Greya i seria książek o Gideonie Crossie, to autorka tej książki nie miałaby co napisać. Każdy wątek jaki się pojawił to był zaczerpnięty albo od Greya albo od Crossa. Brak słów. Jeżeli cała seria taka jest to szkoda tylko czasu.

Monotonna akcja. Ledwo zmęczyłam!

Monotonna akcja. Ledwo zmęczyłam!

W końcu po nieudanych kilku lekturach trafiłam na podniebny lot i nie zawiodłam się. Moja pierwsza myśl podczas czytania: "BDSM hmmm....będzie kolejna porażka" ale nie! Wszystko jest z umiarem. Zakończenie nakłania do sięgnięcia po kolejną część. Polecam.

Mieszane uczucia, te dwa słowa idealnie opisują te książkę. Nie było tak źle ale nie było też dobrze. Książka ciekawa, do przeczytania na jeden leniwy wieczór ale nic porywającego. Bohaterowie są z jeden strony ciekawi a z drugiej bardzo kojarzą się z bohaterami innych podobnych historii. Końcówka książki przekonała mnie najmniej i teraz mam nawet mieszane uczucia czy sięgać po kolejny tom czy sobie odpuścić. Gdyby nie ostatnie zagmatwane strony to ta książka mogłaby zasługiwać nawet na 6.

Super książka na jedną noc 🙂

Super książka na jedną noc 🙂

Okej a więc:
1. Ksiązka zaczynała się okej. Lubie tematyke lotnictwa i tych klimatów stewardów.
2. Bohaterka na początku była zachwycona naszym pięknisiem, a potem jak przyszło co do czego, to sie w ogóle nie chciała przed nim otworzyć, ani be ani me. No żal.
3. Akcja pt. dochodźmy razem na hasło "Bianco Teraz " jest tak żałosna że mam wrażenie jakby r*chały sie roboty.
4. Pan piękniś mam wrażenie, że też jakby za mało do niej mówił. Miałam cały czas odczucie, jakby czytała książke o psychopacie co ją osacza. Za mało w tym wszystkim było ich histori.
Takie moje zdanie.

Okej a więc:
4....

Książka opowiada historię dwojga ludzi. Nieziemsko przystojnego milionera i i zwykłej szarej myszki, która na wszystko w swoim życiu musiała zapracować. On demon seksu a ona dziewica. Nic ich nie łączy, ale łączy ich wiele. Wybucha miedzy nimi romans i to bardzo intensywny i szybko rozwijający się. Ale przecież nic nie trwa wiecznie.
Książka jest tak wciągająca, że można by było ja przeczytać na raz.

Książka jest tak wciągająca, że można by...

Bardzo przyjemna ksiazka o milosci ktora zdarzyla sie w najmniej oczekiwanym momencie nikt nawet by sobie nie pomyslal ze dwoje innych ludzi ktorzy maja za soba mroczne sekrety o ktorych wolalby zapomniec polaczy milosc.Nikt by nie wpadł na to jak wielka jest milosc i ile mozna przejsc momentow słabosci i pokonania własnego strachu.Sa zawsze przy nas osoby na ktore zawsze mozemy liczyc i ktore slusza nam pomoca i dobrym słowem.Ona sama musiała dojsc do własciwej decyzji i punku wyjścia aby nikomu nie robic przy tym przykrości.Każdy z nas jest inny i musimy się z tym pogodzić ze tak jest na nie inaczej.

• 2017