Okładka książki Praktyczne wskazówki w leczeniu cukrzycy u osób dorosłych za pomocą osobistej pompy insulinowej
Andrzej GawreckiBogna Wierusz-Wysocka Wydawnictwo: VM Media zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
VM Media
2015-01-01
2015-01-01
zdrowie cukrzyca pompa insulinowa

Okładka książki Choroby wewnętrzne. Podręcznik dla studentów pielęgniarstwa, położnictwa i fizjoterapii Dariusz Naskręt, Dorota Pisarczyk-Wiza, Bogna Wierusz-Wysocka, Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz
Ocena 7,0
Choroby wewnęt... Dariusz Naskręt, Do...