Pani Fletcher

Tom Perrotta Wydawnictwo: Znak Literanova literatura obyczajowa, romans
384 str.
Tytuł oryginału:
Mrs. Fletcher
Data wydania:
2018-07-23
Data 1. wyd. pol.:
2018-07-23
Liczba stron:
384
Język:
polski
ISBN:
9788324048120
Tłumacz:
Mateusz Borowski
Wydawnictwo:
Znak Literanova
Tytuł oryginału:
Mrs. Fletcher
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans
Data wydania:
2018-07-23
Liczba stron:
384
Język:
polski
ISBN:
9788324048120
Tłumacz:
Mateusz Borowski
Średnia ocen
5,9 / 10
118 ocen 47 opinii

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama

Książki autora

Reklama

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
5,9 / 10
118 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinie [52]

Sortuj:
564
332

Na półkach:

Najgorzej! Gdy czytasz książkę z wielką nadzieją. Opis na okładce krzyczy: "Dla fanów Wielkich Kłamstewek i Gotowych Na Wszystko". Spodziewasz się podobnego humoru i zawiłych, ale też ciekawych relacji międzyludzkich. Tutaj Pani Fletcher wielokrotnie pokazała szczyty, ale głupoty, zażenowania i podejścia, które zupełnie mi nie odpowiadało. Nie wiem już, który z bohaterów...

więcej Pokaż mimo to

431
8

Na półkach: ,

Dawno nie czytałam takiego gówna. Myslałam, że jak serial był dobry to książka też, ale widać, to nie jest regułą

Pokaż mimo to

1265
66

Na półkach: , , ,

Słabiutkie to: koncepcyjnie i fabularnie proste jak budowa cepa, powierzchowne, napisane kwadratowym językiem bez najdrobniejszego śladu indywidualnego stylu (lub dramatycznie źle przetłumaczone, ale nie oszukujmy się - z pustego i najlepszy tłumacz nie naleje). Potężne rozczarowanie, bo nie wiedzieć czemu miałam spore oczekiwania.

Pokaż mimo to

Reklama
192
165

Na półkach: ,

Zaczęłam czytać, ponieważ serial na podstawie książki okazał się dość interesujący i byłam ciekawa, czego nie pokazali na ekranie. Okazało się, że scenarzyści dodali dużo, trochę ujęli, a książka okazała się o wiele słabsza, niż zapowiadali marketingowcy. Podobnie było z "Dziewczyną z pociągu". Przeczytałam, bo lubię kończyć zaczętą książkę. Mnie ona rozczarowała. Takie...

więcej Pokaż mimo to

1958
557

Na półkach: , ,

Arcydzieło marketingu! Kto by pomyślał, że książka sprzedawana jako sprośna i zabawna opowieść o czterdziestoczteroletniej kobiecie uzależniającej się od pornografii to tak naprawdę poruszająca historia o autyzmie, traktowaniu seniorów oraz konieczności zmiany własnych marzeń? Choć "Pani Fletcher" nie zostanie moją ulubioną książką przeczytaną w 2020 roku, to z pewnością,...

więcej Pokaż mimo to

1731
1233

Na półkach:

Nie wiem skąd te pozytywne recenzje? Książka nie jest ani zabawna, ani na poważnie. Jest po prostu żenująca. Ot, ukochany synek wyjeżdża na studia, a mamusia uzależnia się od stron dla dorosłych. Książka pisana jest z perspektywy syna, który ciężko znosi świeżo nabytą dorosłość i zmęczonej życiem miłosnym matki. No cóż, nuda. Gdyby to było chociaż zabawne! Ale nie, napisane...

więcej Pokaż mimo to

1541
376

Na półkach:

Podobała mi się niemal do samego końca, ale właśnie końcówka sprawiła, że zamiast 8 gwiazdek daję 6. Zakończenie rodem z brazylijskiej telenoweli, i żyli długo i szczęśliwie, amen. A mogło być naprawdę dobrze, gdyby tylko autor nie starał się na siłę uszczęśliwić głównej bohaterki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

975
277

Na półkach: , , ,

Pozwolę sobie ocenić bazując na opisie:

Pieprzna, na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać - pieprzu tutaj tyle, co w lodach waniliowych; błędów nieco więcej - ciężko je tylko wychwycić....


Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak...

więcej Pokaż mimo to

337
18

Na półkach: ,

Szumne zapowiedzi a książka banalna i nużąca. Szkoda czasu, można sobie darować.

Pokaż mimo to

606
82

Na półkach: ,

Nie potrafię określić, o czym to jest książka...
Po przeczytaniu jestem znudzona, zdegustowana i poirytowana straconym na lekturę czasem. Ani to lekkie, ani przyjemne. Ani wartościowe, ani śmieszne.
Słowem, nic nie wnoszące.

Pokaż mimo to

Dyskusje

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    262
  • Przeczytane
    175
  • Posiadam
    61
  • 2018
    16
  • 2019
    10
  • Teraz czytam
    6
  • 2020
    4
  • 2020
    3
  • Literatura amerykańska
    3
  • Przeczytane 2018
    3


Reklama
Reklama

Tu pojawią się rekomendacje dla ciebie

Aby zobaczyć rekomendacje oceń 30 książek w serwisie

Oceń

Wypożycz z biblioteki

Reklama

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Pani Fletcher


Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd