Kup teraz - 13 ofert w cenie od 13.97 zł do 35.39 zł

Pani Fletcher

Tom Perrotta Wydawnictwo: Znak Literanova literatura obyczajowa, romans
384 str.
Tytuł oryginału:
Mrs. Fletcher
Data wydania:
2018-07-23
Data 1. wyd. pol.:
2018-07-23
Liczba stron:
384
Język:
polski
ISBN:
9788324048120
Tłumacz:
Mateusz Borowski
Wydawnictwo:
Znak Literanova
Tytuł oryginału:
Mrs. Fletcher
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans
Data wydania:
2018-07-23
Liczba stron:
384
Język:
polski
ISBN:
9788324048120
Tłumacz:
Mateusz Borowski

Oceń przeczytaną książkę
i
Dodaj książkę do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Poczekaj, szukamy dla Ciebie najlepszych ofert

Pozostałe księgarnie

Informacja

Reklama
Reklama

Książki autora

Podobne książki

Więcej
więcej

Oceny

Średnia ocen
6,1 / 10
122 ocen
Twoja ocena
0 / 10
Reklama

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
524
260

Na półkach: , ,

Jakie to szczęście, że mam już "Panią Fletcher" za sobą.
Męczyłam ją, a raczej ona mnie, strasznie długo. Ciężko mi było się zaczytać, nic nie przykuwało mojej uwagi. I teraz po tych 384 stronach mogę powiedzieć, że jak dla mnie książka jest zupełnie o niczym.
Strata czasu.

Pokaż mimo to

178
174

Na półkach: ,

Eve Fletcher to czterdziestoletnia rozwódka, przeżywająca syndrom " opuszczonego gniazda" i poszukująca nowej siebie. By urozmaicić swoje życie, uzależnia się od filmów porno oraz zapisuje na studia podyplomowe związane z transpłciowością.

Brendon-syn Eve rozpoczyna studenckie życie. Jednak wzór zachowań względem kobiet, pochodzący z filmów X, niszczy beztroską...

więcej Pokaż mimo to

198
178

Na półkach:

Przeczytałam książkę i obejrzałam pierwszy sezon serialu dla porównania. I jeśli ktoś się waha - lepiej przeczytać niż obejrzeć, bo w serialu niektóre kwestie zostały mocno zmienione i spłycone.
Mimo, że książka jest na wskroś amerykańska, to nie jest to lekka komedyjka z erotycznym tłem. Jest to raczej książka o ludziach z problemami, a bagaż ten wpływa na wszystkie...

więcej Pokaż mimo to

Reklama
631
433

Na półkach:

Najgorzej! Gdy czytasz książkę z wielką nadzieją. Opis na okładce krzyczy: "Dla fanów Wielkich Kłamstewek i Gotowych Na Wszystko". Spodziewasz się podobnego humoru i zawiłych, ale też ciekawych relacji międzyludzkich. Tutaj Pani Fletcher wielokrotnie pokazała szczyty, ale głupoty, zażenowania i podejścia, które zupełnie mi nie odpowiadało. Nie wiem już, który z bohaterów...

więcej Pokaż mimo to

530
13

Na półkach: ,

Dawno nie czytałam takiego gówna. Myslałam, że jak serial był dobry to książka też, ale widać, to nie jest regułą

Pokaż mimo to

1365
68

Na półkach: , , ,

Słabiutkie to: koncepcyjnie i fabularnie proste jak budowa cepa, powierzchowne, napisane kwadratowym językiem bez najdrobniejszego śladu indywidualnego stylu (lub dramatycznie źle przetłumaczone, ale nie oszukujmy się - z pustego i najlepszy tłumacz nie naleje). Potężne rozczarowanie, bo nie wiedzieć czemu miałam spore oczekiwania.

Pokaż mimo to

219
189

Na półkach: , ,

Zaczęłam czytać, ponieważ serial na podstawie książki okazał się dość interesujący i byłam ciekawa, czego nie pokazali na ekranie. Okazało się, że scenarzyści dodali dużo, trochę ujęli, a książka okazała się o wiele słabsza, niż zapowiadali marketingowcy. Podobnie było z "Dziewczyną z pociągu". Przeczytałam, bo lubię kończyć zaczętą książkę. Mnie ona rozczarowała. Takie...

więcej Pokaż mimo to

2328
592

Na półkach: , ,

Arcydzieło marketingu! Kto by pomyślał, że książka sprzedawana jako sprośna i zabawna opowieść o czterdziestoczteroletniej kobiecie uzależniającej się od pornografii to tak naprawdę poruszająca historia o autyzmie, traktowaniu seniorów oraz konieczności zmiany własnych marzeń? Choć "Pani Fletcher" nie zostanie moją ulubioną książką przeczytaną w 2020 roku, to z pewnością,...

więcej Pokaż mimo to

1926
1404

Na półkach:

Nie wiem skąd te pozytywne recenzje? Książka nie jest ani zabawna, ani na poważnie. Jest po prostu żenująca. Ot, ukochany synek wyjeżdża na studia, a mamusia uzależnia się od stron dla dorosłych. Książka pisana jest z perspektywy syna, który ciężko znosi świeżo nabytą dorosłość i zmęczonej życiem miłosnym matki. No cóż, nuda. Gdyby to było chociaż zabawne! Ale nie, napisane...

więcej Pokaż mimo to

1662
385

Na półkach:

Podobała mi się niemal do samego końca, ale właśnie końcówka sprawiła, że zamiast 8 gwiazdek daję 6. Zakończenie rodem z brazylijskiej telenoweli, i żyli długo i szczęśliwie, amen. A mogło być naprawdę dobrze, gdyby tylko autor nie starał się na siłę uszczęśliwić głównej bohaterki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    261
  • Przeczytane
    206
  • Posiadam
    65
  • 2018
    16
  • 2019
    10
  • Teraz czytam
    8
  • 2020
    5
  • 2020
    4
  • Literatura amerykańska
    3
  • Przeczytane 2018
    3

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Pani Fletcher


Mogą Cię również zainteresować

Reklama

Przeczytaj także

zgłoś błąd