Claiming His Mountain Bride

Okładka książki Claiming His Mountain Bride Madison Faye
Okładka książki Claiming His Mountain Bride
Madison Faye Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Blackthorn Mountain Men (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Blackthorn Mountain Men (tom 1)
Claiming His Mountain Bride
CreateSpace Independent Publishing Platform
2018-01-13
2018-01-13
1986531937

On żołnierz człowiek z gór. Ona miastowa dziewczyna z bogatego domu.
On szuka odosobnienia i zamieszkuje górską chatę. Ona ucieka od zdradliwego narzeczonego i rusza do chatki ukrytej w górach.
Jedno spotkanie w górskim zimowym klimacie i wybuch namiętności.
Gorąca krótka historia na chłodne dni.

On żołnierz człowiek z gór. Ona miastowa dziewczyna z bogatego domu.
Jedno spotkanie w górskim zimowym klimacie i wybuch namiętności.
Gorąca krótka historia na chłodne dni.

2048

Historyjka gorąca jak piekło, chociaż rozgrywa się podczas bardzo zimnej zimy, on właściciel chatki i tej góry , zauważa piękną kobietę, która o dziwo wie gdzie znajduje się jego kryjówka, ale jak się dowiadujemy Katrina jest jej właścicielka , chce uciec od okropnego narzeczonego za którego jest zmuszana przez swoich rodziców wyjść za mąż. Braun człowiek z gór na pewno nie pozwoli jej już odejść gdy wkroczyła do jego chaty:)

zaczęło się gorąco, ale skończyło tylko niedosytem.

zaczęło się gorąco, ale skończyło tylko niedosytem.

Naprawdę szkoda, że ta książeczka nie jest bardziej rozwinięta fabułą...naprawdę jest gorąco pomimo zimnego klimatu...

• Serie
  • Fff