Jasinda Wilder Wydawnictwo: Michel Lafon literatura obyczajowa, romans
Michel Lafon
literatura obyczajowa, romans
francuski

Ciekawa, niebanalna książka.
Bohaterka, tytułowa Madame X, w wyniku napadu sprzed 6 lat, straciła całkowicie pamięć. Nie pamięta kim jest, kim była jej rodzina, gdzie mieszkała, czy co robiła. Zna tylko życie po wypadku, kiedy to pojawił się w nim Caleb.
Bohaterka jest dość słaba psychicznie. Nie potrafi uwolnić się od swojego kochanka (a tak na prawdę trochę właściciela),...

• 2018
  • Jasinda Wilder