Lune de miel à Paris

francuski
Milady
literatura obyczajowa, romans
francuski
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Na półkach: , , , , , ,

Jest to prequel do książki "Dziewczyna, którą kochałeś". Czytałam tamtą pozycję dość dawno i nie wszytsko zapamiętałam zwłaszcza, że średnio przypadła mi do gustu. Może bardziej spodobałby mi się ten dodatek, gdybym przeczytała go od razu po skończeniu tamtej książki.

Od razu mogę powiedzieć, że w oryginale lepiej mi się czytło- ten styl pisania był bardziej przystępny,...

• 2019
  • Czegoś mi brakowało