Controversial Princess

Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Self Publishing Cykl: Smoke&Mirrors (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Self Publishing
Smoke&Mirrors (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Ponownie Jodi Ellen Malpas pokazała swoją klasę w tworzeniu rewelacyjnych historii. Ta książka mnie pochłonęła, wciągnęła i pozostawiła z ogromnym kacem czytelniczym w oczekiwaniu na drugą część tej duologii "His True Queen"
Zapraszam na recenzję Controversial Princess na mojego bloga...

• Zapowiedzi/Czekam
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa