Devil's Charm

Okładka książki Devil's Charm Sam Crescent
Okładka książki Devil's Charm
Sam Crescent Wydawnictwo: Evernight Publishing Cykl: Chaos Bleeds MC (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Chaos Bleeds MC (tom 1)
Evernight Publishing
2017-08-27
2017-08-27
MC romans

Miałam zagwozdkę wystawiając ocenę tej książce. Ciągle czułam lekki niedosyt, ale może ostatnio za dużo czytam o motocyklistach i zwyczajnie się czepiam :)
Poznajemy tu Devila, który jest prezesem Chaos Bleeds MC, ten mężczyzna jest mega twardy, władczy i momentami irytujący. Jego wybranką jest Lexi - dziewczyna młodsza od niego o połowę, jednak nikomu to nie przeszkadza, a gdy wpada w oko Devilowi to ten od razu wie, że musi ją mieć i facet w ogóle się nie patyczkuje. Bierze, to czego chce i sposób w jaki mówi o tym jest momentami wkurzający, bo to coś na zasadzie "ja ci każe i tak ma być", "wiem lepiej od ciebie". Najgorsze jest to, że tym razem podobało mi się to w książce. Taki urok Devila... miał on też swoją czulszą stronę i naprawdę podobało mi się jak zajął się Lexi i małym Simonem, a potem Judy. Lexi początkowo mnie zdziwiła z tą pracą w klubie ze striptizem, ale czasami życie układa się tak, a nie inaczej i poradziła sobie jak umiała. Doceniam to jak czasami potrafiła się postawić Devilowi. Dziewczyna chociaż próbowała i co rzadko robię, ale muszę pochwalić w tej książce opisy scen seksu. Były bardzo fajnie rozpisane i nie czułam potrzeby szybkiego przewrócenia strony, aby to ominąć

Kolejna książka o klubach MC.
Dobrze się czytało, dobrze i bardzo szybko.
Historia opowiada o Lexi, młodej dziewczynie, której siostra podrzuciła dzieciaka... Jak się okazuje to dzieciak Devila - ponad 40 letniego groźnego motocyklisty.
Lex pracuje w klubie ze striptizem, by zapewnić życie synowi siostry, do którego bardzo się przywiązała. Tak oto poznaje po raz pierwszy Devil'a, który szuka swojego dziecka. :)
Podoba mi się postawa Chaos Bleeds - ich zasady, pewnego rodzaju szacunek do kobiet, to jak zadbali o Judy, młodą wykorzystywaną dziewczynę. Polubiłam ich!
Ogólnie, coś do połknięcia w kilka godzin :)
Fajnie się czytało.

Kolejna książka o klubach MC.
Dobrze się czytało, dobrze i bardzo szybko.

To była szybka, seksowna lektura o członkach Chaos Bleeds złych motocyklistach czyli romans MC.
Kiedy Kayla pojawia się w mieszkaniu swojej siostry Lexie lat 21 z małym dzieckiem, planuje pozostawić swojego syna i cokolwiek spowodowało jej działania. Lexie nie jest gotowa zostać matką, na pewno nie ma pieniędzy na utrzymanie dziecka. Każda potencjalna praca przeradza się w niepowodzenie, Lexie dostaje pracę w jako tancerka w klubie ze striptizem. Jedynym pozytywem jest to, że może opiekować się dzieckiem swojej siostry. Uwielbia chłopca od razu i nie ma mowy, żeby go oddała.
Diabeł/Devil lat 45 przybył do miasta, by szukać siostry kobiety, która miała jego syna, kobiety o imieniu Lexi. Ciesząc się nocą z klubie, dostrzegają kobietę, której pragnie. Mają namiętny pocałunek, potem Devils zostaje odwołany przez kłótnie kolegów bikerów, a Lexi wraca do domu. Odkrywanie, że jest siostrą, która opiekuje się jego synem, to tylko bonus. Diabeł planuje uczynić z Lexie swoją.
Opowieść toczy się szybko .Było kilka seksownych chwil tej pary. Devil był prawdziwym osłem dla Lexi w pewnym momencie historii, po której musiały nastąpić poważne zniszczenie. Jest i epilog, który zapowiada dlasze części z serii.

2053

Deanna miała szczęście w nieszczęściu,że Demon pierwszy przyjechał odebrać swój dług od tego śmiecia, który nazywał się jej ojcem, bo gdyby to zrobił Zeke to dziewczyna skończyłaby jako prostytutka albo jeszcze gorzej. Demon od początku jak tylko zobaczył ją na zdjęciu pragnął jej tylko dla siebie ale bał się tego uczucia, a jeszcze okazało się,że jest wojowniczką i to go rajcowało, gdy mu się poddała w sypialni był wniebowzięty i dobrze bo to już był najwyższy czas by się ustatkować, nie jest on młodzieniaszkiem ale za to wziął sobie młodą dziewczynę. Damon jest surowym i bezwzględnym Prezesem The Soldiers of Wrath MC jedynie dla Deanny pokazuje swoją lepszą stronę, kochającego, opiekuńczego i rządzącego w łóżku faceta. Myślałam,że będzie to jak zwykle krótka historyjka pełna gorącego seksu ,a tu zaskoczyły mnie autorki, bo książka się nie zakończyła na 50 stronach, zaciekawiła mnie i czekam na opowieść o Jokerze i Amy.

Jezu, jakie to było słabe.

Jezu, jakie to było słabe.

Całkiem przyjemna opowieść o złych motocyklistach i dziewczynie, która dzięki siostrze popadła w kłopoty. Siostrzyczka okradła prezesa klubu Chaos Bleeds i uciekła, zostawiając jej dziecko. Jak się jednak okazuje, dziecko jest Devila. Kiedy więc Lexie próbuje sobie radzić, dorabiając w klubie dla striptizerek, znajduje ją tam prezes i zabiera. A potem trochę ostrego seksu, trochę komplikacji, kiedy pojawia się zaginiona siostra.

Bardzo fajna książka. Klub MC jako meritum powieści zawsze wzbudza dreszczyk, ekscytację i ożywienie:) Takie też były moje odczucia co do tej historii. Już sam początek zapowiadał niezłą akcję. Lexie i nieplanowana opieka nad dzieckiem zmusiła dziewczynę do podjęcia drastycznej decyzji ale ten krok okazał się trafny ponieważ spotkała tam swego Devila.. Facet przepadł dla tej kobiety od pierwszego spojrzenia jednak ona nie była taka skora do niego i to mi się bardzo podobało że bohaterka cechowała się upartością i sporym dystansem oraz mimo młodego wieku, mądrością. Jej odwaga w jednej scenie mnie zaskoczyła a była to scena kłótni w klubie co skutkiem był jej striptiz, to było piękne! Koniec książki był taki jaki powinien być:) A epilog zapowiadający następną część daje przedsmak intrygującej akcji, co bardzo zachęca przeczytanie następnej:) Polecam bo warto!

• Romans
  • Motocykliści