New York Bastards - In deinem Schatten

Okładka książki New York Bastards - In deinem Schatten K. C. Atkin
Okładka książki New York Bastards - In deinem Schatten
K. C. Atkin Wydawnictwo: Egmont LYX Cykl: NEW YORK BASTARDS (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
NEW YORK BASTARDS (tom 1)
Egmont LYX
2017-03-02
2017-03-02
niemiecki
thriller romantyczny

A poczatek byl taki obiecujacy ..... jednak w polowie zaczelo sie ciaaaaaagnac jak guma do zucia. Sztucznie konstruowane napiecie kilkustronnym opisem pokoju, w ktorym popelniono przepstepstwo, zniechecalo mnie do ponownego siegniecia po ksiazke. Wydaje mi sie, ze podczas tworzenia szczegolowych "przemyslen" i opisow pomieszczen zabraklo czasu na rozbudowanie innych watkow, rozpoczetych, poszarpanych.. i tak w sumie niedokonczonych. Lissiana i John jakies takie "rozmamlane" osobowosci, Lissiana malo realna jako policjantka-meczennica, walczaca pod wiatr. Policjantka, ktora nienawidzi caly departament policji, bo pracujac "undercover" sypiala z gangsterem. Gangster taki niekoniecznie gangsterski, niby grozny niby mily. Serio jeden z niewielu kryminalow, gdzie musialam sie zmuszac do kontynuowania czytania. Nawet nie wiem czy chce sie dowiedziec co sie bedzie dzialo w drugiej czesci. Nie chce nikogo zniechecac, kazdy lubi co innego - moja ksiazka to jednak nie byla.

Dobry, ta książka był mega fajna. To mój może 3 kryminał w życiu, który na szczęście nie sprawił, ze więcej po nie sięgnę. Wręcz przeciwnie. Mimo, ze książka napisana jest w 3 osobie (czego zazwyczaj unikam jak moge),to tutaj w ogole mi nie przeszkadzało.
I fajna sprawa i troszke tutaj romansiku XD wszytko co trzeba. Polecam Serdelecznie

Lissiana jest detektywem w Nowojorskiej policji. W jej rewize dzieja sie bardzo zle rzeczy. Ktos brutalnie morduje mlode dziewczyny, ubiera jej w suknie slubne i porzuca na ulicach Nowego Jorku. lissiana doszla do przyslowiowej "sciany", stoi w miejscu z rozwiazanie zagadki. Jej partner wpada na pomysl, zeby Pani detektyw poprosila Johna o pomoc. John to nie jest zwykly facet, to mafijny boss. To przez Lissiana odsiaduje dozywocie w wiezieniu. Jak przekonac faceta, zeby pomogl w znalezieniu mordercy. John nie jest glupim facetem, wie co jest mu najbardziej potrzebne. Stawia warunki. Teraz zaczyna sie gonitwa za morderca.
Ksiazka jest dosc dobrym kryminalem z romansem w tle. Caly czas cos sie dzieje. Iskrzy pomiedzy glownymi bohaterami.

2048

Przeczytałam jednym tchem jest to triller i kryminał z wątkiem miłosnym. Ona jest detektywem , on Szefem Mafii w Nowym Yorku,po mieście grasuje morderca zwany Panem Młodym, ona i Nathan potrzebują pomocy więc prosi o pomoc Johna, czy po tym co ona mu zrobiła pomoże jej, czy znowu się odnajdą , kim jest Pan Młody , ja już wiem ,a najciemniej jest pod latarnią:)

• Wakacje 2018 ☀️
  • Przeczytane w 2018