New York Bastards - In deinem Schatten

K. C. Atkin Wydawnictwo: Egmont LYX Cykl: NEW YORK BASTARDS (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
niemiecki
Egmont LYX
thriller romantyczny
NEW YORK BASTARDS (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
thriller romantyczny

Lissiana jest detektywem w Nowojorskiej policji. W jej rewize dzieja sie bardzo zle rzeczy. Ktos brutalnie morduje mlode dziewczyny, ubiera jej w suknie slubne i porzuca na ulicach Nowego Jorku. lissiana doszla do przyslowiowej "sciany", stoi w miejscu z rozwiazanie zagadki. Jej partner wpada na pomysl, zeby Pani detektyw poprosila Johna o pomoc. John to nie jest zwykly...

Przeczytałam jednym tchem jest to triller i kryminał z wątkiem miłosnym. Ona jest detektywem , on Szefem Mafii w Nowym Yorku,po mieście grasuje morderca zwany Panem Młodym, ona i Nathan potrzebują pomocy więc prosi o pomoc Johna, czy po tym co ona mu zrobiła pomoże jej, czy znowu się odnajdą , kim jest Pan Młody , ja już wiem ,a najciemniej jest pod latarnią:)

• 2018
  • Przeczytane w 2018