Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?

Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Szczepan BentynMichał Grzybkowski Wydawnictwo: Crypto-Logic Sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Crypto-Logic Sp. z o.o.
2018-01-01
2018-01-01
kryptowaluty crypto Blockchain Bitcoin waluty pieniądz

Kompendium wiedzy, ale nie powiedziałbym, że całkowicie przystępne. Poza opisem blockchaina jako technologii, gdzie autorzy rzeczywiście objaśnili temat jasno i rzetelnie, każdy następny rozdział opiera się na założeniach i twierdzeniach, bez podania przyczyny, dlaczego dzieje się tak czy inaczej. Całość książki odbieram więc tak samo jak kryptowaluty - zbyt dużo niejasności.

🚀 𝗞𝘀𝘆𝗼𝘄𝗮𝗹𝘂𝘁𝘆, 𝗕𝗹𝗼𝗰𝗸𝗰𝗵𝗮𝗶𝗻, 𝗶 𝘇𝗺𝗶𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘃 𝘀𝗲𝗸𝘂𝗻𝗱𝘆𝗻𝗴! 📚✨

Chciałeś zrozumieć tajemnice świata kryptowalut, a teraz masz to na wyciągnięcie ręki! 🌐 Oto książka, która zabierze Cię w fascynującą podróż przez technologię rejestru rozproszonego, czyli Blockchain, oraz tajemnice mechaniki kryptowalut. 📈 Zrozumiesz, skąd biorą się bitcoiny i waluty alternatywne, a także poznasz klasyfikację cyfrowych pieniędzy i najpopularniejsze instrumenty kryptowalutowe.

To nie koniec! 🚀 W tej książce zetkniesz się z przyszłością - rewolucją o znaczeniu większym niż powstanie Internetu! 🌌 Zapoznasz się z implikacjami, jakie niesie za sobą adaptacja technologii rejestrów rozproszonych w różnych gałęziach gospodarki. Od logistyki po finanse, od rankingu zawodów po zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i państwowości - wszystko to czeka na Ciebie w tej książce! 💼🌐

To nie jest zwykła książka - to wyjątkowe źródło wiedzy. Liczymy, że ta książka zainteresuje nie tylko entuzjastów nowych technologii, ale także ekonomistów, inwestorów kapitałowych i polityków! 🤝

🔍 Ciekaw jesteś, co przyniesie przyszłość? Zacznij odkrywać już dziś! Ta książka pomoże Ci zrozumieć cyfrowe pieniądze, kryptowaluty i ich wpływ na naszą codzienność. 📖 Przygotuj się na fascynującą podróż przez świat kryptowalut - przystępną, intrygującą i pełną nowych odkryć! 🚀💡

#kryptowaluty #blockchain #przyszłośćgospodarki #ksiazkoweinspiracje #czytamborozwiwajmy #finanse #inwestycje #technologia #mindfulness #nauka #biznes #książkowyswiat #inspiracja #ksiazka #książkoholik #nowoczesneczytanie #noweodkrycia

🚀 𝗞𝘀𝘆𝗼𝘄𝗮𝗹𝘂𝘁𝘆, 𝗕𝗹𝗼𝗰𝗸𝗰𝗵𝗮𝗶𝗻, 𝗶 𝘇𝗺𝗶𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘃 𝘀𝗲𝗸𝘂𝗻𝗱𝘆𝗻𝗴! 📚✨

fakt, że osoba autora (Szczepan B.) uciekła do Paragwaju przez swoje wałki z krypto :/
może i książka warta wzmianki, ale dla kryptomaniaków raczej... nie polecam

może i książka warta wzmianki, ale dla kryptomaniaków raczej... nie polecam

Bardzo dobre wprowadzenie do świata krypto. Dla osób, które chcą chociaż liznąć tematu JAK od kulis działają kryptowaluty.

Wartościowa książka dla średnio-zaawansowanych osób. Pomaga usystematyzować wiedzę na temat blockchaina i jego zastosowań.

Świetna książka. Chyba jedyna taka pozycja na polskim rynku traktująca o kryptowalutach i technologii blockchain. Autorzy postarali się ludzkim językiem przedstawić skąd ten cały hałas związany z rynkiem krypto. Mimo, że sam od jakiegoś czasu "siedzę" w temacie to i tak dowiedziałem się wielu nowych informacji. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to rozdział o potencjale wykorzystania blockchain w różnych dziedzinach, troszkę się dłuży i ciężko przebrnąć. Generalnie gorąco polecam :)

Bardzo przystępna i wartościowa pozycja - kompendium wiedzy o kryptowalutach, zwłaszcza przydatne dla osób początkujących. Szczególnie wartościowa jest według mnie część poświęcona cyberbezpieczeństwu - i to nie tylko w kontekście samych kryptowalut, ale szerzej omówiona.

Ta książka jest zdecydowanie dla Was, jeśli pierwszy bitcoin lub pierwsze satoshi czy ethery jeszcze przed Wami - albo jeśli zastanawiacie się, czy lepszym portfelem będzie notes na dnie szuflady, czy webowy portfel na jednej z giełd krypto.

Książka z założenia o kryptowalutach, ale mnóstwo polityki.
Bo hasła o wolności i równości, to polityka.
I tej kryptowaluty nie dają, nic z tych rzeczy.
Kryptowaluty dadzą wolność? Bujda na resorach, a takie treści można znaleźć w tej książce.
Każdy górnik jest równy, może wydobyć wszędzie, bo to jest inaczej niż w przypadku surowców.... a parę stron dalej o niby tylko koszcie wydobycia, a ten zależy i tu opisuje od czego, a zależy od prądu, którego cena jest zależna.... no to jak w końcu?
Te moje 4 to i tak chyba przesada.

Książka z założenia o kryptowalutach, ale mnóstwo polityki.
Bo hasła o wolności i równości, to polityka.
I tej kryptowaluty nie dają, nic z tych rzeczy.

Książka ogólnie ok. Tylko sporo błędów gramatycznych i nabijania niepotrzebnych stron ... 5 stron wylistowanych "martwych coinów". No bez jaj.

Bardzo dobrze napisana książka o kryptowalutach i technologii blockchain. Według mnie w połączeniu z wiedzą na inne tematu ukazuje całkowicie nową perspektywę na przyszłość. Osobiście, mówiąc kolokwialnie po jej przeczytaniu mam ... mózg.

• Inwestowanie, kryptowaluty
  • Biznes
  • Krypto
  • Finanse

Dodaj cytat z książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?