Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?

Szczepan BentynMichał Grzybkowski Wydawnictwo: Crypto-Logic Sp. z o.o. biznes, finanse
Crypto-Logic Sp. z o.o.
kryptowaluty crypto Blockchain Bitcoin waluty pieniądz
biznes, finanse
kryptowaluty crypto Blockchain Bitcoin waluty pieniądz

Książka ogólnie ok. Tylko sporo błędów gramatycznych i nabijania niepotrzebnych stron ... 5 stron wylistowanych "martwych coinów". No bez jaj.

Bardzo dobrze napisana książka o kryptowalutach i technologii blockchain. Według mnie w połączeniu z wiedzą na inne tematu ukazuje całkowicie nową perspektywę na przyszłość. Osobiście, mówiąc kolokwialnie po jej przeczytaniu mam ... mózg.

Polecam dla początkujących w temacie kryptowalut.

Całkiem przystępna książka na temat Bitcoina i (w mniejszym stopniu) blockchaina oraz innych kryptowalut.

Prawdopodobnie najbardziej przystępne obecnie źródło na temat ww. zjawisk dla osób, które dopiero wchodzą w ten temat. Dla pozostałych będzie to w miarę spójne i jasne podsumowanie.

Jedyny element, który mnie nieco zdziwił to część, która odnosiła się do tytułu...

Wiedza na temat blockchain w pigułce.
Trochę za dużo spekulacji na temat wartości bitcoina.

• 2021
  • Krypto