Lewy, gola!

Rafał Witek Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytam Sobie. Fakty. Poziom 1: Składam Słowa opowieści dla młodszych dzieci
Egmont Polska
opowieści dla młodszych dzieci
Czytam Sobie. Fakty. Poziom 1: Składam Słowa

2039

Zawiodłam się. "Czytam sobie. Poziom 1" - dla dzieci zaczynających samodzielne czytanie. Liczyłam na prosty tekst, bez trudnych słów. Moje zaczynające przygodę z czytaniem dziecko się zniechęca. Super, książka o Lewandowskim,a zaraz później zniechęcenie trudnymi słowami: Bayern, Wolfsburg, sytuacja, pauza itp. Szkoda :-(

Jest mecz na stadionie gra Bayern kontra Wolfsburg najpierw wygrywa Wolfsburg 1 do 0 potem jest zmiana Robert wchodzi na stadion biegnie do bramki strzela ⚽ tumy szaleję wtedy jest 1 do 1.

Nie ma uprzedzeń do Lewego, ale opowiadanie wydało mi się słabe. Taka namiastka , mała historyjka meczu. Spodziewam się czegoś więcej.

• 2018
  • Biblioteka
  • Przeczytane wielokrotnie
  • Posiadam - przeczytane
  • Lit. polska
  • Książeczki córeczki
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Lewy, gola!