23 brasławska brygada partyzancka Armii Krajowej we wspomnieniach dowódców i żołnierzy

Aleksander Szemiel Wydawnictwo: Adiutor biografia, autobiografia, pamiętnik
Adiutor
DWS partyzantka AK Armia Krajowa wspomnienia wojenne
biografia, autobiografia, pamiętnik
DWS partyzantka AK Armia Krajowa wspomnienia wojenne

Dobre ale nic więcej, są to wspomnienia autora okraszone przy ważniejszych akcjach wspomnieniami kolegów z oddziałów i z ich dowódców. Nie ma tu jakiś wielkich kwiatków ale i nie ma niczego nadzwyczajnego ot typowe, nieco gloryfikujące wspomnienia. Czasem zdarza się mu wspomnieć o pijaństwie oficerów ale nie ma nic więcej. Dla zainteresowanych.