Kup teraz - 15 ofert w cenie od 22.20 zł do 32.47 zł

Spokojni rodzice, szczęśliwe dzieci. Bliskość zamiast krzyku

Laura Markham Wydawnictwo: Agora poradniki dla rodziców
Peaceful Parent, Happy Kids. How to Stop Yelling and Start Connecting
Katarzyna Rosłan
Agora
wychowywanie dzieci
Peaceful Parent, Happy Kids. How to Stop Yelling and Start Connecting
poradniki dla rodziców
Katarzyna Rosłan
wychowywanie dzieci

Momentami wręcz żenująca - stos banałów, komunałów i nauk tego jak pod żadnym pozorem nie krytykować dziecka. Pewna wartość merytoryczna (choć niewielka) oczywiście jest stąd 4/10, a nie 1/10 - nie polecam, szkoda czasu

Pewnie niezła książka dla mam, ale odradzam czytania męskiej populacji.

Bardzo dobra. Mądra, napisana bez przesady i "cudownych" wynalazków/wymysłów wychowawczych. Normalne, spokojne wychowanie, które każdy powinien praktykować i w głębi serce każdy chciałby, blokują go tylko oczekiwania innych, schematy, nerwy.
Przynajmniej mnie się tak wydaje.
Dałam mężowi do poczytania. U mnie realizacja takiego podejścia jak opisane w książce daje bardzo...

Niezmiernie cieszę się, że książka ta została wydana w języku polskim. Już jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z jej oryginalną wersją i zrobiła na mnie duże wrażenie. Dzięki niej wiele zrozumiałam i zmieniłam swoje podejście do macierzyństwa. Autorka dużo miejsca poświęca trudnym emocjom przeżywanym zarówno przez rodziców jak i dzieci. Dla mnie była to najbardziej...

• Wychowanie
  • 2019