Skin Doctor. Biblia zdrowej cery

zdrowie, medycyna

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Zdrowie jest najcenniejszą zdobyczą

1 Link do recenzji

Książka jest napisana językiem jak dla nastolatki. Przeczytasz, ale nie dowiesz się nic konkretnego. Zawarte w niej informacje są bardzo, ale to bardzo ogólne i przede wszystkim oklepane. Nie uważam żeby była warta swojej ceny. Jedyny plus to jakość wydania.

ciekawa, wzbogacającą wiedze podstawową.

Z pewnością książka nie wyczerpuje tematu i nie zrewolucjonizuje podejścia do pielęgnacji skóry; nie sądzę więc że jest warta swojej ceny. Podobał mi się w niej jednak rozdział ostatni, poświęcony przedstawieniu rodzajów zabiegów kosmetycznych, gdyż były one opisane zarówno z technicznego punktu widzenia, jak i oczywiście ich wpływ na skórę oraz grupa docelowa.

Lubię książki z dziedziny kosmetologii. Ta szczególnie mnie ucieszyła, bo napisana została przez profesjonalistę,a nie kolejnego influencera reklamującego w książce opłacone produkty. Podoba mi się podział na rodzaje cery i dopasowanie do nich odpowiednich zabiegów, diety itp. Fajnie, że autorka porusza problem wpływu psychiki na wygląd naszej cery oraz w drugą stronę -...

Na półkach: , , , ,

Jest to lektura dla kobiet w różnym wieku. Wszystkich, którzy chcą mieć na swojej półce sprawdzoną wiedzę profesjonalną.

Mimo iż obiecałam sobie, że kolejnej książki o dbaniu o skórę nie kupię, to było silniejsze ode mnie. Po pracy weszłam do Empiku aby zakupić nową Tokarczuk i nie udało mi się wyjść z Tokarczuk wyłącznie. Wstydzę się.

Książki o urodzie mają zerową wartość literacką i należy je traktować tak samo jak kolorowe magazyny. W ramach relaksu - czemu nie, nie wszystko co...

Nic nowego w temacie dbania o cerę, szkoda pieniędzy :(

• 2019
  • 2018