Kultury wizualne science fiction

Universitas
Science Fiction kultura wizualna
popularnonaukowa
Science Fiction kultura wizualna

Okładka książki Creatio Fantastica nr 2 (59) 2018 - Science fiction: źródła i kontynuacje Jakub Alejski, Justyna Bendyk, Terry Bisson, Julia Brodowska, Anna Bugajska, Ewelina Feldman-Kołodziejuk, Paweł Frelik, Elana Gomel, Piotr Gorliński-Kucik, Fredric Jameson, Adam Jarmuła, Tomasz Jarząb, Paul Kincaid, Szymon Piotr Kukulak, Krzysztof M. Maj, Mikołaj Maria Manicki, Joanna Mikołajczuk, Marcin Moń, Ramez Naam, Olga Niziołek, Anna Paprzycka, Tim Pratt, Darko Suvin, Lisa Swanstrom, Marianna Szygoń, Barbara Szymczak-Maciejczyk, Mateusz Tokarski, Sherryl Vint
7,0
Creatio Fantas... Jakub Alejski, Just...
Okładka książki Trans/wizje nr 3 Carl Abrahamsson, Patryk Balawender, Dariusz Brzostek, Olga Drenda, James Fadiman, Paweł Frelik, Krzysztof Grudnik, Mateusz Janiszewski, Wojciech Jóźwiak, Filip Kozłowski, Maciej Lorenc, Oskar Majda, Gustav Meyrink, Dariusz Misiuna, Eryk Mruk, Redakcja pisma Trans/wizje, Tomasz Stawiszyński, Konrad Szlendak, Aldo Vargas-Tetmajer
7,9
Trans/wizje nr 3 Carl Abrahamsson, P...