Ostatni sekret Deverillów

Santa Montefiore Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Kroniki Deverillów (tom 3) literatura piękna
The Last Secret of the Deverills
9788380319110
Świat Książki
The Last Secret of the Deverills
Kroniki Deverillów (tom 3)
literatura piękna
9788380319110

Historia wspaniała ... bogactwo nie daje szczęścia robiąc karierę itp nie zapominajmy o przyjaźni bądźmy nadal sobą nie udawajmy innych szczerość dobroć i takie pozytywne cech są źle odbierane przez człowieczeństwo ale co tam , grunt abyśmy z czystym sumieniem przeżywali wszelkie wzloty i upadki życiowe będzie nam lżej :) Piękna książka wzruszająca wiele można się...

Jedna z moich ulubionych serii

Cała saga bardzo przypadła mi do gustu! Polecam na długie jesienne wieczory. Szybka akcja, nie można się nudzić ani przez chwilę...a ukazana wizja świata bardzo mi odpowiada. Polecam.

Już ? tak szybko,trzeba się żegnać z Deverillami i resztą.Sprawili mi swą OBECNOŚCIĄ,OGROMNĄ radość.CVzyutanie tej książki,to jak spacer Irlandzkimi wrzosowiskami.
Mi największą radość sprawiło ,zdemaskowanie oszustwa.
Książki te to skarby.

Finisz losów bohaterów trylogii rozgrywającej się głównie w Irlandii i Anglii w pierwszej połowie XX wieku. Tajemnice zostają rozwikłane. Fabuła wciąż trzyma w napięciu, chcoiaż w pewnym momencie stają się z lekka przewidywalne :) Delikatnie ckliwe zakończenie, ale tam!!! I tak warto, warto zagłębić się w lekturze tej opowieści.

Plus piękny cytat:
"Nie żyj przeszłością...

2092

Ostatnia i zdecydowanie najlepsza część opowieści o klanie Deverillów. Działo się tyle, że gdybym ktoś chciał to streścić, musiałby stworzyć coś na kształt 3. tomu. No i ten koniec, majstersztyk. Takiej Montefiore chcę i takie jej książki chcę czytać. Polecam!

Trzeci, ostatni tom już za mną. Nie odbiega niczym od pozostałych. Przeczytałam jednym tchem i oczywiście wzruszyłam się na końcu. Tak bardzo bym sobie i wszystkim życzyła, aby takie życie po śmierci istniało.

Piękna, wzruszająca do samego końca, mistyczna. Ja kupuję tą sagę w całości.

Na półkach: , , , ,

Ostatni tom za mną. Autorka stworzyła piękną sagę rodzinną. Opowiedziane historie są przedstawione bardzo realnie, prawdziwe emocje biły ze stron książki. Bohaterowie zostali porządnie scharakteryzowani i każdemu poświęcono chwilkę czasu obojętnie przez ile stron jest z nami. Niczyje życie nie było usłane różami, a każda decyzja ciągnęła za sobą konsekwencje determinujące...

Dyskusje

• 2019
  • 2018
  • Z biblioteki
  • Santa Montefiore
  • Przeczytane w 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ostatni sekret Deverillów