Zbigniew Nienacki Wydawnictwo: Siedmioróg literatura młodzieżowa
9788377919873
Siedmioróg
literatura młodzieżowa
9788377919873

Najsłabsza z książek z serii, jaką czytałam. Historia mało wciągająca i przewidywalna, postać samego Samochodzika i jego komentarze w odniesieniu do współpracownicy po prostu niesmaczne.

Słuchałem audiobooka czytanego przez p. Filipczyka i jeśli chodzi o nagranie i interpretację, to absolutnie nie mam zastrzeżeń, słucha się bardzo przyjemnie.
Sama fabuła trochę dziwna, ciekawy pomysł, ale nie każdemu takie science fiction z lat 1970-tych przypadnie do gustu. Trochę też na końcu zabrakło albo wyjaśnienia, o co chodziło, albo z kolei zupełnego pozostawienia...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pan Samochodzik i człowiek z UFO